Címlap

24. KIDS KUPA Országos Mezei Futóverseny eredményei

Nyomtatás PDF

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

Iskolánk képviseltette magát a Balassagyarmaton megrendezésre kerülő 24. KIDS KUPA Országos Mezei Futóversenyen 03. 24-én (pénteken), ahová reggel 9 órakor indult velünk a bérelt busz. A verseny egyaránt várta a legkisebb, I. kcs. (1–2. osztályosok) és a legnagyobb korosztályt VI. kcs. (11-12 osztályosok) is. Iskolánkból a III., IV., és az V korcsoport képviseltette magát összesen 38 fővel és 6 csapattal az említett korosztályokban.

Az alábbi iskolák neveztek és vállalták a megmérettetést:

1. PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM 19 fő.

2. PIARISTA GIMNÁZIUM -BUDAPEST 3. fő

3. PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM – BUDAKESZI 50 fő

4. SZALÉZI SZENT FERENC GIMNÁZIUM – KAZINCBARCIKA 20 fő

5. SZENT IMRE KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA – GÖDÖLLŐ 40 fő

6. BUDAPESTI WARD MÁRIA ISKOLA – BUDAPEST 40 fő

7. SZENT ISTVÁN KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA – MEZŐKÖVESD 7 fő

8. ÁRPÁD - HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM – ESZTERGOM 38 fő

9. KAROLINA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA – VÁC 25 fő

10. EGYETEMI KATOLIKUS GIMNÁZIUM – BUDAPEST 25 fő

11. SZENT IMRE KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA – KECSKEMÉT 40 fő

12. BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM – BUDAPEST - 1 fő

13. SZENT IMRE KERESZTÉNY ÁLT. ISK., GIM. ÉS SZAKGIM. – BGYARMAT 74 fő

ÖSSZESEN: 381 fő.

Iskolánk szép sikert ért el, különösen a lányok tettek ki magukért, lásuk a részletes eredményeket:

III. kcs. lány III. helyezet csapat tagjai:

Rehovics Anna, 6.A
Holics Hanna Médea, 5.A
Hampl Rebeca, 5.A
Krausz Gabriella, 6.C
Fervágner Anna, 5.B
Szendrei Zsófia, 6.C

IV. kcs. lány I. helyezet csapat tagjai:

Putz Hanna, 7.B
Sárközi Emilía, 7.A
Kolozsi Eszter, 7.B
Pongrácz Eszter, 7.C
Forgács Viktória, 9.C
Bujalka Lili 7.C

V. kcs. lány I. helyezet csapat tagjai:

Wild Zsófia, 9.A
Szenzi Nikoletta, 9.C
Trexler Noémi, 9.C
Forgács Viktória, 9.C
Gregor Dominika, 9.C
Horváth Nóra Tiffany, 10.c

 

Egyéniben a következő eredmények születtek:

III. kcs fiú IV.(III) helyezett: Fiala Péter, 5.C

V. kcs fiú III. helyezett: Fiala Gergely, 10.C

III. kcs. lány III. helyezet: Forgács Viktória, 9.C

IV. kcs. lány I. helyezet: Wild Zsófia, 9.A

V. kcs. lány III. helyezet: Homor Emese, 11.A

 

Gratulálunk a szép eredményekhez, és itt hívnám fel a figyelmet arra, hogy április 08-án kerül megrendezésre Kecskeméten a 24. KIDS KUPA Úszó és Kéttusa Verseny, ahová már várom a jelentkezőket. A verseny részletes kiírása megtekinthető a WWW. kids.hu honlapon!

Farkas István
testnevelő

 

 

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 541
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 2100404

Ki olvas minket

Oldalainkat 155 vendég böngészi

Büszkeségeink