Címlap

Beszámoló az Esztergom Városi Úszóbajnokságról

Nyomtatás PDF

Esztergomban a Szt. István strandfürdő adott otthont 2017.november 13-án (hétfőn) az immár hagyományosan megrendezésre kerülő Esztergom Város Úszóbajnokságának, ahol iskolánk is képviseltette magát. Külön értékelték az igazolt és az egyesületben nem igazolt versenyzőket.

Hat korcsoportban versenyezhettek a gyerekek. A legidősebbek 1998-ban a legfiatalabbak 2009-ben vagy az után születtek, ez egyben válogató is volt a megyei versenyre melynek helyszíne Tatabánya lesz 2017. december 12-én. Ide csak azok jutottak tovább, akik egyéni 1-3 helyezést ill. váltóban 1 helyezést értek el. Gratulálunk az elért eredményekhez.

I. kcs. eredményei: 2009 és később születettek
50 méter lány mellúszás: Hajdú Angelika II: hely
II. kcs. eredményei: 2007-2008-ban születettek
50 méter lány mell: Pintér Zsófia I. hely
4x50 méteres fiú gyors váltó: II. hely (Varga András, Villányi Csongor, Kiss Balázs, Csizi Lőrinc)
4x50 méteres lány gyors váltó: II. hely (Szekeres Antónia, Eck Emma, Kupcsek Édua, Pintér Zsófia)
III. kcs. eredményei: 2005-2006-ban születettek
100 méter fiú gyors: - Fiala Péter I. helyezett
100 méter fiú hát: - Fiala Péter I. helyezett
50 méter fiú mell: - Fiala Péter I. helyezett

- Putz Máté II. helyezett

- Láng Bence III. helyezett

4x50 méter fiú váltó I. helyezett (Fiala Péter, Putz Máté, Erdélyi Ákos, Espasa Ramon Albert)
4x50 méter lány váltó I. helyezett (Hertlik Nóra, Kis KataCzibula Tamara, Sárközi Borbála)
IV. kcs. eredményei: 2003-2004-ben születettek
100 méter fiú gyors: Deér Ádám III. hely
100 méter lány gyors: Putz Hanna I.hely
100 méter fiú mell: Deér ádám I. hely

Hertlik Máté III. hely

100 méter lány mell: Sárközy Emília I. hely

Putz Hanna II. hely

Mártonffy Anna III. hely

100 méter fiú hát: Alberti Bálint III. hely
100 méter lány hát: Bujalka Lili I. hely
4x50 méter fiú gyors váltó: II, hely
4x50 méter lány gyors váltó I. hely

V.-VI. kcs. eredményei: 2002 és korábban születettek

100 méter fiú gyors: Putz Tamás II. hely
100 méter lány gyors (igazolt): Wild Zsófia I. hely
100 méter lány gyors (amatőr): Szalkay-Tóth Enikő I. hely, Deér Nikolett III. hely
100 méter fiú mell: Miszlai Milán II. hely
100 lány mell (igazolt): Wild Zsófia I. hely
100 méter lány mell (amatőr): Deér Nikolett II. hely, Ledzényi Lea III. hely
100 méter fiú hát: Putz Tamás II. hely, Kiss Gergő III. hely
100 méter lány hát (igazolt): Wild Zsófia I. hely
100 méter lány hát amatőr: Deér Nikolett I. hely, Négyesi Noémi III. hely
100 méter lány pillangó (igazolt): Wild Zsófia I. hely
4x50 méter lány gyors váltó:
o II. hely (Szalkay-Tóth Enikő, Négyesi Noémi, Deér Nikolett, Ledzényi Lea)
o III. hely: Cserni Zsófia, Keresztesi Dóra, Hauszkracht Anna, Hertzel Dorina)

Farkas István

testnevelő

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=w2rkNltxdGk&feature=youtu.be

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 574
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 2333612

Ki olvas minket

Oldalainkat 63 vendég böngészi

Büszkeségeink