Címlap

Tanulmányi ösztöndíj pályázaton nyertesek névsora 2018. március 14.

Nyomtatás PDF

„Égig Érő” pályázat 5-6. évfolyamosok számára 18 tanuló nyert /41 pályázó/

„Jobbra át” pályázat 7-12. évfolyamosok számára 112 diák nyert /174 pályázó/

„Égig Érő” pályázat 5-6. évfolyamosok számára

 

 

5.A osztály

  1. Feczkó Márton
  2. Grósz Borbála
  3. Holyba Kata Mária
  4. Ledzényi Hédi
  5. Putz Máté
  6. Simó Ágnes Kata
  7. Szalai Panni
  8. Veres Kamilla

5.B osztály

1.  Magyar Petra

5.C osztály

1.  Merczi Borbála

6.A osztály

  1. Ámon András
  2. Erős Lilla
  3. Jombik Anna
  4. Lengyel Marcell
  5. Mezei Milla
  6. Ungi Bálint
  7. Valkó Kristóf

 

6.B osztály – senki sem pályázott

6.C osztály

1.  Pátrovics Petra Fruzsina

„Jobbra át” pályázat 7-12. évfolyamosok számára

7.A osztály

  1. Antalics Hunor Ágoston
  2. Beluzsár Péter
  3. Bene Máté
  4. Borbély Bence
  5. Cserni Dóra
  6. Győző Gergő
  7. Hamvas Léda
  8. Kovács Levente Pál
  9. Kovács Noémi

10.  Madarász András

11.  Marek Sebestyén

12.  Páldi Petra

13.  Rehovics Anna

14.  Simó Anna

15.  Szarka Dorottya Luca

16.  Tertsch Dóra


7.B osztály

  1. Bors Veronika
  2. Darányi Dóra
  3. Horváth Réka
  4. Iván Rebeka
  5. Kopányi Mónika
  6. Varga Róza


7.C osztály

  1. Balla Botond
  2. Kalina Fruzsina Anna

 

8.A osztály

  1. Alberti Bálint
  2. Arató Kerecsen Zsolt
  3. Arvanitidu Nauszika Anna
  4. Engelbrecht Patrik
  5. Erős Vince
  6. Kain Ádám
  7. Kanóczki Eszter
  8. Kardos Orsolya
  9. Kovács Hanna

10.  Lernyei Soma Bence

11.  Mártonffy Anna

12.  Simon Zoltán

13.  Söröss Balázs Tamás

14.  Varga Luca Sára


8.B osztály

  1. Alman Gergő
  2. Hohl Zsófia
  3. Veres Fanni

 

8.C osztály 0 fő

 

9.Ny osztály

1.  Csombók Borostyán


9.A osztály

  1. Cserép Máté
  2. Feczkó Regina
  3. Győző Máté
  4. Izsáki Dóra
  5. Lieber Csenge
  6. Szalai Benedek


9.B osztály

  1. Cserni Márton
  2. Cserni Zsófia
  3. Hampl Sára
  4. Kovács Nóra
  5. Matolcsi Péter
  6. Ungi Cecília

 

9.C osztály nem volt pályázó

9.D osztály

  1. Krausz Éva
  2. Pék Viktória

 

10.A osztály

  1. Seres Mária
  2. Tókos Zsuzsa
  3. Valkó Virág
  4. Wild Zsófia


10.B osztály

  1. Ledzényi Lea
  2. Nagy Laura Róza
  3. Négyesi Noémi
  4. Pásztó Luca
  5. Ragács Dorina
  6. Román Anna
  7. Töldezsán Fanni


10.C osztály

1.  Terna Hedvig

 

10.D osztály

1.  Matejka Lilla

 

11.A osztály

  1. Arató Bodza Anna
  2. Izsáki Anna
  3. Katona Fanni
  4. Keil Eszter
  5. Lengyel Zita
  6. Mezei Martina
  7. Rakvács Dániel
  8. Sasvári Jakab
  9. Simon Dóra

10.  Turi Dorka


11.B osztály

  1. Cserni Viktória
  2. Horváth-Gál Hanna
  3. Szabó Menta
  4. Tóth Violetta


11.C osztály Nem volt pályázó

11.D osztály

  1. Lukóczki Anna
  2. Kósa Anita Dominika

 

12.A osztály

  1. Balassa Sára
  2. Bors Eszter
  3. Buczó Dóra Kata
  4. Erős Ambrus Ferenc
  5. Fülöp Etelka
  6. Marek Virág Mária
  7. Pásztó Kata
  8. Pudleiner Bálint
  9. Rimaszéki Ágnes Enikő


12.B osztály

  1. Bauer Máté
  2. Makovics Eszter
  3. Pap-Korona Rita
  4. Rákosi Liza
  5. Sárdi Réka


12.C osztály

  1. Farkas Mercédesz
  2. Győri Laura
  3. Miskovic Barbara
  4. Ocsovai Luca
  5. Pusenyák Bettina


12.D osztály

  1. Jákli Nóra
  2. Jánosi Eszter
  3. Láng Rebeka
  4. Pajor Angelika
  5. Páva Anna
  6. Rege Orsolya
  7. Szendrő Dorottya
  8. Ziman Kitti
 

 

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 677
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 3488046

Ki olvas minket

Oldalainkat 94 vendég böngészi

Büszkeségeink