Címlap Versenyeredmények Versenyeredmények 2001/2015

Versenyeredmények 2002-2011

Nyomtatás PDF

Versenyeredmények 2002-2011 között

 

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló

Fodor Ildikó

5. hely

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló

Csík Nóra

10. hely

Arany János Országos Irodalmi Verseny

Fodor Ildikó

országos döntő (131pont)

A sportversenyek eredményei

XV. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

Fiúcsapat

5.hely

XV. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

Lánycsapat

3.hely

Versenyeredmények 2003-ban

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei döntő

Csík Nóra

Gimnáziumi kategória

5.hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei döntő

Fekete Ilona

Szakközépiskolai kategória

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei döntő

Petruska Zsolt

Szakközépiskolai kategória

2. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei döntő

Nagy Péter

Szakközépiskolai kategória

3. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei döntő

Osvald Rita

Szakközépiskolai kategória

3. hely

Gordiusz Matematika Tesztverseny

Récsey Boglárka

2. hely

Gordiusz Matematika Tesztverseny

Nagy Péter

4. hely

Gordiusz Matematika Tesztverseny

Kenyeres Erika

9. hely

Szép Magyar Beszéd megyei forduló

Rideg Anna

Szakközépiskolai kategória

3. hely

OKTV/orosz

Mészáros Ágnes

10. hely

OKTV/orosz

Kitrajber Katalin

12. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

országos forduló

Fekete Ilona

8. hely

Csecsemőgondozási verseny

városi döntő

Weiner Szilvia; Izsó Nikolett; Kőrösi Blanka

Megyei döntőbe jutottak

„Vár a színhely” Regionális ifjúsági színjátszófesztivál

Égő Áron

„Legjobb férfi szereplő” díj

„Vár a színhely” Regionális ifjúsági színjátszófesztivál

Orosz Róbert

Legjobb férfi mellékszereplő” díj

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló

Fodor Ildikó

Gimnáziumi kategória

2. helyezés

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló

Bányai Réka

Szakközépiskolai kategória

3. hely

A sportversenyek eredményei

Megyei úszóverseny

Fazekas Réka, Kosztolányi Anikó; Turcsányi János; Miavetz Máté;

Czahesz Balázs

4 arany

1 ezüst

2 bronzérem

Mezei futóverseny

Seebauer József

8. hely

Városi úszóverseny/gyorsúszás

Falus Dóra

2.hely

Városi úszóverseny/vegyesúszás

Falus Dóra

2. hely

Városi úszóverseny/hátúszás

Falus Dóra

1. hely

Városi úszóverseny/mellúszás

Czahesz Balázs

2. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

Czahesz Balázs

2. hely

Városi úszóverseny/hátúszás

Czahesz Balázs

3. hely

Városi úszóverseny/pillangó

Czahesz Balázs

1. hely

Városi úszóverseny/mellúszás

Fazekas Réka

3. hely

Városi úszóverseny/gyorsúszás

FazekasRéka

3. hely

Városi úszóverseny/hátúszás

Kosztolányi Anikó

3. hely

Városi úszóverseny/gyorsúszás

Osvald Rita

3. hely

Városi úszóverseny/pillangó

Miavecz Máté

3. hely

Városi úszóverseny/6x50 m-es gyorsváltó – fiúcsapat

Dobson Bence; Szabó Dávid; Czahesz Balázs; Miavecz Máté; Turcsányi János; Orosz Róbert

3. hely

Városi úszóverseny/6x50 m-es gyorsváltó – lánycsapat

Falus Dóra; Fazekas Réka; Kosztolányi Anikó; Osvald Rita; Dávid Nóra; Rideg Anna

2. hely

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Kosztolányi Anikó

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Falus Dóra

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Dobson Bence

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Mitter Renáta

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Versenyeredmények 2004

XVI. Jókai emléknap

Fotópályázata

Viszolai Csaba

2. díj

XVI. Jókai emléknap

irodalmi verseny

Kovács Eszter; Manhercz Szilvia; Horváth Zsófia

5. hely

XVI. Jókai emléknap

irodalmi verseny

Deli Enikő; Péter Veronika; Marczali Tamás

6. hely

Pesti József Forradalmi Szavalóverseny

országos forduló

Rideg Anna

1-10. hely

Pesti József Forradalmi Szavalóverseny

országos forduló

Valek Zsófia

1-10. hely

Arany János Irodalmi Verseny

országos döntő

Fodor Ildikó

12. hely

Szép Magyar Beszéd

megyei forduló

Rideg Anna

Szakközépiskolai kategória

1. hely

 

Gordiusz Matematika Tesztverseny

Récsey Boglárka

1-5. hely

Gordiusz Matematika Teszteverseny

Nagy Péter

1-5. hely

„Megye agya”

matematika-informatika verseny

Seebauer József

10. hely

Kitaibel Pál biológia verseny megyei döntő

Füri Márta

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny megyei döntő

Deák Andrea

2. hely

Kitaibel Pál biológia verseny megyei döntő

Kanalas Zsanett

3. hely

Kitaibel Pál biológia verseny megyei döntő

Nagy Péter

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny megyei döntő

Petruska Zsolt

2. hely

Kitaibel Pál biológia verseny megyei döntő

Teiter Zsuzsanna

5. hely

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló

Izsó Nikolett

Szakközépiskolai kategória

1. hely

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló

Fodor Ildikó

Gimnáziumi kategória

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

országos döntő

Füri Márta

12. hely

Kitaibel Pál biológia verseny országos döntő

Nagy Péter

15. hely

Anyák napi

városi szavalóverseny

Kanalas Zsanett

3. hely

Anyák napi

városi énekverseny

Maksa Médea; Siroki Nikolett; Orosz Róbert

Különdíj

34. Nemzetközi Gyermekrajz Pályázat

Grimm Veronika

ezüstdíj

Csecsemőgondozási verseny

megyei döntő

Csékei Katalin; Merész Mária Magdolna; Horváth Andrea

3. hely

Csecsemőgondozási verseny

megyei döntő

Nagy Erika, Györkös Melinda; Melisek Dóra

4. hely

A sport- és a közlekedési versenye eredményei

Közlekedési verseny

bicikli kategória

Dobrai Norbert

1. hely

Közlekedési verseny

bicikli kategória

Dobson Bence

3. hely

Közlekedési verseny

segédmotoros kategória

Pati Gergő

2. hely

Diákvéradó Tekebajnokság

Fiúcsapat

Bakon Tamás; Bercsényi Dániel; Czebe Csaba; Pataki Viktor;

2. hely

Diákvéradó Tekebajnokság

egyéni verseny

Bercsényi Dániel

1. hely

Mezei futóverseny

V. korcsoport

Hajdú Györgyi

14. hely

Mezei futóverseny

V. korcsoport

Gál Dorottya

15. hely

Mezei futóverseny

VI. korcsoport

Seebauer József

12. hely

Mezei futóverseny

VI. korcsoport

Dávid Nóra

20. hely

Országos Ifjúsági Bajnokság            Kick-boksz

Sulyok Szilvia

Kick-box semicontact

2. díj

Országos Ifjúsági Bajnokság            Kick-boksz

Sulyok Szilvia

Kick-box light contact

2. díj

Diákolimpia/ Kick-boksz

Sulyok Szilvia

2. díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Kerekes Adél

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Kosztolányi Anikó

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Osvald Rita

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Csékei Katalin

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Versenyeredmények 2005

Diák Újságírók Egyesülete

Diákújságírók versenye

Égő Áron

„Az év diákújságírója” díj

ÍRÓ-DEÁK Irodalmi Novellaíró Pályázat

Péter Veronika

2. hely

ÍRÓ-DEÁK Irodalmi Novellaíró Pályázat

Égő Áron

5. hely

Szép Magyar Beszéd

megyei forduló

Siroki Nikolett

Szakközépiskolai kategória

2. hely

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

országos forduló

Izsó Nikolett

Szakközépiskolai kategória

21. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

városi forduló

Haydu Eszter

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

városi forduló

Nagy Krisztina

2. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

városi forduló

Uresch Renáta

3. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

városi forduló

Bosnyák Tamás

6. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

városi forduló

Havrancsika Katalin

8. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

városi forduló

Füri Márta

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

városi  forduló

Kanalas Zsanett

6. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

Haydu Eszter

2. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

Nagy Krisztina

3. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

Füri Márta

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

Kanalas Zsanett

7. hely

Édes anyanyelvünk

országos döntő

Dávid Hajnalka

25. hely

A sportversenyek eredményei

Megyei úszóverseny/ gyorsúszás

Miavecz Máté

1. hely

Megyei úszóverseny/pillangó

Czahesz Balázs

2. hely

Megyei úszóverseny/ gyorsúszás

Osvald Rita

1. hely

Megyei úszóverseny/ gyorsúszás

Falus Dóra

2. hely

Megyei úszóverseny/mellúszás

Kerekes Adél

1. hely

Megyei úszóverseny/hátúszás

Falus Dóra

1. hely

Megyei úszóverseny/hátúszás

Kosztolányi Tímea

2. hely

Megyei úszóverseny/

vegyes úszás

Kosztolányi Tímea

3. hely

Országos úszóverseny/

100 m mellúszás

Kerekes Adél

12. hely

Országos úszóverseny/

100 m gyorsúszás

Osvald Rita

14. hely

Országos úszóverseny/

100 m hátúszás

Falus Dóra

13. hely

Országos úszóverseny/

100 m gyorsúszás

Miavecz Máté

11. hely

Hídfutás

Füzék Zsófia

1. hely

XVIII. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

Fiúcsapat

6. hely

XVIII. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

Lánycsapat

3. hely

Nemzetközi Tököl Kupa       Kick-box

Sulyok Szilvia

Kick-box light contact

2 díj

Országos Ifjúsági Bajnokság            Kick-boksz

Sulyok Szilvia

Kick-box semicontact

3. díj

Városi úszóverseny/ 50m hát

Farkas Virág

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

Farkas Virág

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

Pausz Tamás

3. hely

Városi úszóverseny//100m hát

Pausz Tamás

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

Gál Andor

I. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

Gál Andor

2. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

Gál Andor

2. hely

Városi úszóverseny/50m mellúszás

Székely Zsófia

2. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

Füzék Zsófia

2. hely

Városi úszóverseny/50m hát

Füzék Zsófia

2. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

Schubert Péter

2. hely

Városi úszóverseny/50m mellúszás

Schubert Péter

3. hely

Városi úszóverseny/50m hát

György Adrienn

3. hely

Városi úszóverseny/50m mellúszás

Nikodém Éva

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

Kosztolányi Tímea

3. hely

Városi úszóverseny/100m mellúszás

Kosztolányi Tímea

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

Kosztolányi Anikó

3. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

Kosztolányi Anikó

3.hely

Városi úszóverseny/100m mellúszás

Czahesz Balázs

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

Czahesz Balázs

1. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

Czahesz Balázs

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

Czahesz Balázs

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

Hangya Bálint

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

Hangya Balázs

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

Falus Dóra

1. hely

Városi úszóverseny/6x50m fiú gyorsúszás – váltó

Czahesz Balázs; Katrics András; Ördög Máté; Wollitzer Tamás; Hangya Bálint; Dobson Bence

3. hely

Városi úszóverseny/hátúszás

Dobson Bence

1. hely

Városi úszóverseny/6x50 m lány gyorsúszás – váltó

Fazekas Réka; Szekeres Blanka; Kerekes Adél; Szűcs Bernadett

2. hely

Megyei úszóverseny /”A” kategória 100m gyors

Kosztolányi Tímea

3. hely

Megyei úszóverseny/ ”A” 100m hát

Kosztolányi Tímea

3. hely

Megyei úszóverseny /”A” 100m hát

Kosztolányi Anikó

5. hely

Megyei úszóverseny/ ”B” kategória 100m melle

Kerekes Adél

3. hely

Megyei úszóverseny /”A” kaetegória 100m hát

Hangya Bálint

4. hely

Megyei úszóverseny/ ”A” kategória 100m hát

Falus Dóra

2. hely

Megyei úszóverseny /”A” kategória 200 vegyes

Czahesz Balázs

3. hely

Megyei úszóverseny /”B” kategória 400m vált, lánycsapat

Fazekas Réka; Kerekes Adél; Szekeres Blanka; Süttő Ildikó

2. hely

Megyei úszóverseny /”A” kategória 6x50 m gyorsváltó; fiúcsapat

Czahesz Balázs; Dobson Bence; Ördög Máté; Hangya Bálint; Katrics András; Stafanec István

4. hely

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Kosztolányi Anikó

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Szopkó Sára

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Franta Réka

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Versenyeredmények 2006

Édes anyanyelvünk

megyei forduló

Bajtai Éva

Gimnáziumi kategória

3. hely

Édes anyanyelvünk

megyei forduló

Lukács Amanda

Szakközépiskolai kategória

2. hely

Édes anyanyelvünk

megyei forduló

Smucz Sára

Szakközépiskolai kategória

3. hely

OKTV/ biológia verseny

országos döntő

Fodor Ildikó

9. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

Burgermeiszter Lívia

3. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Bálint Domokos

25. hely

Kenguru nemzetközi matematika verseny

Bálint Domokos

19. hely

Anyák napi városi énekverseny

II. korosztály

Kollár Eszter

2. hely

Anyák napi városi énekverseny

Kolinka Kitti

3. hely

Bozóky Mihály énekverseny

II. korcsoport

Kollár Eszter

2. hely

Bozóky Mihály énekverseny

II. korcsoport

Kolinka Kitti

3. hely

Bozóky Mihály énekverseny

III. korcsoport

Süttő Ildikó

3. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos verseny

Valek Tímea

27. hely

Balassi Bálint városi versmondó verseny

Szekeres Blanka

Különdíj

Balassi Bálint városi versmondó verseny

Péter Veronika

Különdíj

Cum scientiapro regione

megyei történelem verseny

Péter Veronka

6. hely

„Égigérő templom” Irodalmi novellaíró pályázat

péter veronika

Különdíj

A sportversenyek eredményei

Megyei úszóverseny

50 m mellúszás

Farkas Virág

2. hely

KIDS úszóverseny

Füzék Zsófia

2. hely

KIDS úszóverseny

Füzék Zsófia

3. hely

KIDS úszóverseny

György Adrienn

3. hely

KIDS úszóverseny

György Adrienn

4. hely

KIDS úszóverseny

Pausz Tamás

5. hely

KIDS úszóverseny

Gál Andor

5. hely

KIDS úszóverseny

Kosztolányi Tímea

1. hely

KIDS úszóverseny

Kosztolányi Tímea

2. hely

KIDS úszóverseny

Falus Dóra

2. hely

KIDS úszóverseny

Falus Dóra

2. hely

KIDS úszóverseny

Czahesz Balázs

1. hely

KIDS úszóverseny

Czahesz Balázs

2. hely

KIDS úszóverseny

Kosztolányi Anikó

2. hely

KIDS úszóverseny

Kosztolányi Anikó

5. hely

KIDS úszóverseny

Lány 4x50 m gyorsúszás

Kosztolányi Anikó; Falus Dóra; Kosztolányi Tímea;

Farkas Virág

2. hely

Kézilabda megyei bajnokság

Czahesz Balázs, Wollitzer Tamás; Kondár Krisztián; Hégli Krisztián; Szabó Norbert; Bögös Gergely; Dobson Bence; Vogel Norbert; Ördögh Máté; Baumann Ádám; Bereczkey Zsolt

4. hely

Megyei Amatőr Röplabda Bajnokság

Pati Gergely; Spielmann Zoltán; Baumann Ádám; Gurin Tibor; Solti Balázs; Knizl János

2. hely

Diákvéradó Tekebajnokság

Csapatverseny

Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola csapata

1. hely

Diákvéradó Tekebajnokság

egyéni verseny

Németh Katalin

3. hely

Birkózás; 62 kg súlycsoport

Országos verseny

Brilla gergő

1. hely

Városi úszóverseny/100 m gyors

Hangya bálint

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

kosztolányi tímea

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

falus dóra

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

hangya bálint

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

kosztolányi tímea

1. hely

Városi úszóverseny/100 m mell

kerekes adél

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

hangya bálint

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

kosztolányi tímea

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

falus dóra

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

hanyga bálint

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

kosztolányi tímea

2. hely

Városi úszóverseny/4x50m gyors

Falus Dóra, Kerekes Adél, Szekeres Blanka, Hergéth Krisztina

3. hely

Városi úszóverseny/6x50m gyors

orosz katalin, Ujvári fanni, meszes Fanni, farkas virág,füzék zsófia, györgy adrienn

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

ujvári fanni

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

ujvári fanni

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

füzék zsófia

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

pausz tamás

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

pausz tamás

1. hely

Városi úszóverseny/50m mell

schubert péter

3. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

schubert péter

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

farkas virág

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

farkas virág

2. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

farkas virág

3. hely

Városi úszóverseny/6x50m gyors

schubert péter, pausz tamás, malinkó dávid, gál andor, ámon tamás, illés bence

1. hely

6. Junior Kick-boksz világbajnokság

sulyok szilvia

Full-contact kategória 3. hely

Lurdy Kupa akrobatikus rock and roll verseny

franta réka

3. hely

Lurdy Kupa akrobatikus rock and roll verseny

graczár nikolett

1. hely; 3. hely

Hip-hop tán világbajnokság

mitter renáta

Csapatverseny: 3. hely

Egyéni: 14. hely

XIX. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

Lánycsapat

3. hely

XIX. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

fiúcsapat

4. hely

Hergéti díjugrató verseny

murányi barbara

3. hely

Versenyeredmények 2007

Szép Magyar Beszéd

megyei forduló

nagy krisztina

Szakközépiskolai kategória

3. hely

Szép Magyar Beszéd

területi forduló

dancs tamás

2. hely

Városi népdaléneklési verseny

Träger borbála

1. hely

Városi népdaléneklési verseny

Träger Dóra

1. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

szánthó tamás

2. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

bálint domonkos

9. hely

Curie Matematika Verseny

területi forduló

szántó tamás

1. hely

Gordiusz Matematika Tesztverseny

megyei forduló

brigán erzsébet

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

Vígh Ákos

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

smucz sára

2. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek megyei döntő

hazai bernadett

3. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek megyei döntő

pálinkás ferenc

7. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek megyei döntő

kiss brigitta

21. hely

Curie Matematika Verseny

Országos döntő

szántó tamás

6. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

országos forduló

Vígh Ákos

13. hely

Szent Korona Történelmi Verseny

Lesenszky Annamásria, Hegedűs Veronika, Erős Ábel, Bálint Domonkos, Nagy Péter

3. hely

Szent Erzsébet Akadályverseny

Iskolánk csapata

1. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

Pálinkás ferenc

8. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

hazai benadett

14. hely

A sportversenyek eredményei

Adidas Kézilabda Gyermekbajnokság megyei döntő

Szabó Fanni, Béres Édua, György Klaudia

aranyérem

Megyei Atlétikai Verseny

Gerelyhajítás

erdős krisztián

4. hely

Megyei Középiskolás Atlétikai Verseny

200m síkfutás

erdős krisztián

3. hely

Megyei Középiskolás Atlétikai Verseny

200m síkfutás

Baumann ádám

2. hely

Megyei Középiskolás Atlétikai Verseny

200m síkfutás

kindla péter

1. hely

Megyei Középiskolás Atlétikai Verseny

Távolugrás

kindla péter

2. hely

Megyei Középiskolás Atlétikai Verseny

1500 m síkfutás

hengán kolos

5. hely

Megyei Középiskolás Atlétikai Verseny

4x400 m váltófutás

Erdős Krisztián, Baumann ádám, kindla péter, hengán kolos

3. hely

Megyei négypróba összetett bajnokság

Szabó rácz János

2. hely

 

Megyei négypróba összetett bajnokság

Súlylökés

 

 

brilla gergő

6. hely

Megyei négypróba összetett bajnokság

Súlylökés

pokornyik dávid

9. hely

Megyei négypróba összetett bajnokság

szabó rácz jános, szabó tamás, mészáros tamás, ámon tamás, vincze andrás, kostán balázs

9. hely

NAP Diákolimpia

nyilas aletta

20. hely

NAP Diákolimpia

Träger borbála

34. hely

Megyei úszóverseny/100m gyors

györgy adrienn

3. hely

Dorogi Fitness Torna

székely keresztes klaudia

3. hely

XX. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

Lánycsapat

3. hely

XX. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

fiúcsapat

2. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

gál anna

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

gál anna

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

ujvári dániel

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

Farkas Mátyás

1. hely

Városi úszóverseny/50m mell

Farkas Mátyás

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

Farkas Mátyás

2. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

Farkas Mátyás

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

hidász péter

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

Malinkó dávid

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

Malinkó dávid

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

Malinkó dávid

3. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

Malinkó dávid

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

becskereki bendegúz

1. hely

Városi úszóverseny/50m mell

becskereki bendegúz

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

illés bence

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

UJVÁRI FANNI

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

UJVÁRI FANNI

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

UJVÁRI FANNI

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

orosz blanka

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

négyesi natália

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

füzék zsófia

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

füzék zsófia

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

györgy adrienn

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

györgy adrienn

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

györgy adrienn

2. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

györgy adrienn

2. hely

Városi úszóverseny/4x50 m gyors

fritz janka, négyesi natália, greiner fanni, meszes fanni, ujvári fanni, orosz kata

1. hely

Városi úszóverseny/4x50 m gyors

sinkó ábel, illés bence, heutschy andrás, becskereki bendegúz

1. hely

Városi úszóverseny/6x50 m gyors

schubert péter, ámon tamás, malinkó dávid, farkas mátyás, ámon tamás, pándi patrik

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

farkas virág

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

farkas virág

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

pausz tamás

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

pausz tamás

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

pausz tamás

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

gál andor

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

gál andor

3. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

gál andor

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

székely dávid

1. hely

Városi úszóverseny/6x50 gyors

gál andor, pausz tamás, mészáros tamás, székely dávid, bodrogai bence, mizik máté

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

hangya bálint

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

hangya bálint

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

hangya bálint

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

kosztolányi tímea

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

kosztolányi tímea

2. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

kosztolányi tímea

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

orbán anna

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

orbán anna

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

orbán anna

3. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

orbán anna

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

HIDASI NIKOLETT

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

SZABÓ DÓRA

3. hely

Városi úszóverseny/6x50m gyors

kosztolányi tímea, kerekes adél, hidasi nikolett, farkas virág, hergéth krisztina, orbán anna

1. hely

Városi úszóverseny/4x50m gyors

szöllősi zsuzsa, kovács tünde, szabó dóra, faluközi lilla

2. hely

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

Kiss gabriella

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

palásthy veronika

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” díj

Megyei úszóverseny/100 m gyors

orbán anna

3. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

kosztolányi tímea

3. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

hidasi nikolett

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m hát

kosztolányi tímea

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m hát

orbán anna

2. hely

Megyei úszóverseny/100 m hát

SZABÓ DÓRA

3. hely

Megyei úszóverseny/100 m mell

orbán anna

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m pillangó

orbán anna

4. hely

Megyei úszóverseny/6x50 m gyors

hoffart karina, kosztolányi tímea, kerekes adél, faluközi lilla, szekeres blanka, orbán anna

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

hangya bálint

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m hát

hangya bálint

3. hely

Megyei úszóverseny/50m gyors

UJVÁRI DÁNIEL

6. hely

Megyei úszóverseny/50m gyors

gál anna

6. hely

Megyei úszóverseny/50m mell

gál anna

5. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

hidász péter

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

becskereki bendegúz

2. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

illés bence

4. hely

Megyei úszóverseny/4x50 m gyors

illés bence, becskereki bendegúz, hidász péter, schubert péter

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

györgy adrienn

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m hát

györgy adrienn

2. hely

Megyei úszóverseny/6x50 m gyors

györgy adrienn, ziegler barbara, orosz katalin, greiner fanni, bereznai fruzsina, meszes fanni

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

füzék zsófia

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

ujvári fanni

3. hely

Megyei úszóverseny/50m mell

ujvári fanni

3. hely

Megyei úszóverseny/50m mell

négyesi natélia

4. hely

Megyei úszóverseny/4x50 m gyors

ujvári fanni, négyesi natélia, füzék zsófia, orosz blanka

2. hely

Megyei úszóverseny/100 m gyors

pausz tamás

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m hát

pausz tamás

1. hely

Megyei úszóverseny/100 m pillangó

gál andor

2. hely

Megyei úszóverseny/6x50 m gyors

gál andor, pausz tamás, mészáros tamás, székely dávid, ámon tamás, mizik máté

1. hely

Versenyeredmények 2008

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló

juhász mónika

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

pintér szabolcs

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

hajzer fanni

3. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

fülöpmárton

4. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

pető adrienn

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

pirtyák tünde

4. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek megyei döntő

farda zsanett

2. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek megyei döntő

farkas julianna

13. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek megyei döntő

blazsek tímea

17. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek megyei döntő

mihalik alekszandra

19. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

farda zsanett

9. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

blazsek tímea

10. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

farkas julianna

14. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

mihalik alekszandra

17. hely

Kenguru Matematika Verseny

megyei forduló

Szántó Tamás

2. hely

Kenguru Matematika Verseny

megyei forduló

Bálint Domonkos

13. hely

Kenguru Matematika Verseny

megyei forduló

Pintér Szabolcs

2. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny

megyei döntő

Hidász Botond, Kecskés Lehel, Tapuska Richárd, rostás balázs

3. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny

megyei döntő

kaczmarczyk laura, székely judit, ujvári fanni, ódor csillag anna

6. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny

megyei döntő

szántótamás, dancs tamás, ámon tamás, t ókosáron

5. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny

megyei döntő

grinácz sándor, nagy péter, bálint domonkos, szányi balázs

5. hely

Országos Német Verseny

megyei forduló

Kollár eszter

8. hely

Országos Német Verseny

megyei forduló

török rebeka

3. hely

Országos Német Verseny

megyei forduló

wieder viktor

15. hely

Országos Angol Verseny

megyei forduló

Fazekas Szilvia (ESZTERGOM)

3. hely

Nemzetközi Német Nyelvi Olimpia

Bauer Vivien, Török Rebeka, Wieder Viktor

3. hely

Gloria Victis Történelmi Tanulmányi Verseny megyei forduló

Láposi Lilla, Kollárdóra, hegedűs veronika

2. hely

A sportversenyek eredményei

Megyei Középiskolás Atlétikai Verseny

4x1000m síkfutás

szabó rácz János, mészáros tamás, grinácz sándor, mihály péter

2. hely

Hídfutás városi futóverseny

horváth luca

13. hely

Hídfutás városi futóverseny

pudleiner kristóf

4. hely

Hídfutás városi futóverseny

kovács jákó

6. hely

Hídfutás városi futóverseny

szűcs dominika

3. hely

Hídfutás városi futóverseny

ujvári fanni

4. hely

Hídfutás városi futóverseny

nagy Paula

18. hely

Hídfutás városi futóverseny

szitás m. richárd

3. hely

Hídfutás városi futóverseny

horvát miklós

18. hely

Hídfutás városi futóverseny

kozlik ivett

12. hely

Hídfutás városi futóverseny

papp mónika

13. hely

Városi úszóverseny/50m mell

bádi benedek

3. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

wild zsófia

1. hely

Városi úszóverseny/50m mell

tiba ingrid

1. hely

Városi úszóverseny/50m mell

wild zsófia

2. hely

Városi úszóverseny/50m hát

szenczi nikolett

1. hely

Városi úszóverseny/50m hát

wild zsófia

2. hely

Városi úszóverseny/50m hát

négyesi noémi

3. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

farkas blanka

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

hidász péter

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

becskereki balázs

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

grinácz aba sámuel

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

grinácz aba sámuel

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

mikesytamás

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

farkas mátyás

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

grinácz aba sámuel

1. hely

Városi úszóverseny/50m mell

érdy nándor

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

becskereki balázs

4. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

gál anna

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

kovács sára

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

kovács sára

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

gál anna

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

pelics nikolett

3. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

gál anna

1. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

kovács sára

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

malinkó dávid

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

UJVÁRI FANNI

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

UJVÁRI FANNI

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

UJVÁRI FANNI

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

NÉGYESI NATÁLIA

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

MESZES FANNI

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

GYÖRGY ADRIENN

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

GYÖRGY ADRIENN

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

GYÖRGY ADRIENN

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

GYÖRGY ADRIENN

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

FARKAS VIRÁG

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

PAUSZ TAMÁS

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

PAUSZ TAMÁS

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

PAUSZ TAMÁS

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

PAUSZ TAMÁS

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

ILLÉS BENCE

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

ILLÉS BENCE

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

ILLÉS BENCE

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

GÁL ANDOR

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

HEUTSCHY ANDRÁS

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

SZÉKELY DÁVID

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

HANGYA BÁLINT

2. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

HANGYA BÁLINT

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

ORBÁN ANNA

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

ORBÁN ANNA

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

ORBÁN ANNA

2. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

ORBÁN ANNA

1. hely

Városi úszóverseny/4x50 m gyors

néyesi natália, ujvári fanni, meszes fanni, kovács sára

1 hely.

Városi úszóverseny/4x50 m gyors

malinkódávid, székely dávid, sárközi dávid, Ördög Máté

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m gyors

wild zsófia

6. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

bádé benedek

5. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

tiba ingrid

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

wild zsófia

7. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m gyors

farkas blanka

9. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m hát

négyesi noémi

5. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m hát

szenczi nikolett

5. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

hidász péter

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

grinácz aba sámuel

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

becskereki balázs

6. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

mikesi tamás

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

becskereki balázs

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

grinácz aba sámuel

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

érdy nándor

5. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

4x50m gyorsváltó

érdy nándor, grinácz aba sámuel, hidász péter, becskereki balázs

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

6x50m gyorsváltó

farkas mátyás, gojdár márton, ujvári dániel

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

gál anna

4. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

kovács sára

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

gál anna

4. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

kovács sára

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

6x50m gyorsváltó

gál anna, kovács sára, orosz katalin

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

pausz tamás

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

gál andor

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

6x50m gyorsváltó

ámon tamás, gál andor, malinkó dávid, mészáros tamás, mizik máté, pausz tamás

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

pausz tamás

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

gál andor

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

illés bence

4. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

illés bence

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

heutschy andrás

4. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

györgy adrienn

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

györgy adrienn

4. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

farkas virág

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

4x50m gyorsváltó

farkas virág, györgy adrienn, ujvári fanni, négyesi natália

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

hangya bálint

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

orbán anna

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

orbán anna

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

6x50m gyorsváltó

hoffart karina, szekeres blanka, orbán anna

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

ujvári fanni

6. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

ujvári fanni

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

négyesi natália

2. hely

XXI. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

fiúcsapat

3. hely

XXI. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

lánycsapat

5. hely

Torna Diákolimpia megyei döntő 2008

SZÉKELY-KERESZTES KLAUDIA, SÖRÖS RÉKA, MESZES FANNI, OROSZ KATALIN, OLASZY LUCA, NAGY DÓRA

3. hely

Versenyeredmények 2009

„Kertem az egész táj” irodalmi esszépályázat

demján eszter

1. hely

„Kertem az egész táj” irodalmi esszépályázat

kanovszky vivien

2. hely

„Kertem az egész táj” irodalmi esszépályázat

kovács kinga, kovács fanni, balogh orsolya

Különdíj

Magyar Irodalmi Hagyományápolók Országos Egyesülete által meghirdetett levélíró pályázat

kanovszky vivien

2. hely

Megyei Wass Albert vers – és prózamondó verseny

tóth edina

2. hely

Szép Magyar Beszéd

megyei forduló

vas fruzsina

3. hely

Balassa Bálint versmondó verseny

Waztek Luca

1. hely

Országos Kvalitás Extra Szövegértési Verseny

bakics dorina

2. hely

Országos Kvalitás Extra Szövegértési Verseny

makovics eszter

4. hely

Országos Kvalitás Extra Szövegértési Verseny

müller dorottya

8. hely

Iser-Granum Eurorégiós Vers- és prózamondó verseny

molnár kamilla

különdíj

Természetvédelmi vetélkedő

grinácz sándor

4. hely

EU vetélkedő megyei döntő

pintér szabolcs, fülöpmárton, virágostóth krisztián

2. hely

EU vetélkedő megyei döntő

buna kitti, nyilas aletta, kollár eszter

5. hely

EU vetélkedő megyei döntő

láposililla, kollár eszter, jászberényi marcell

8. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

jakab milán

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

watzek luca

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

pintér szabolcs

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

országos döntő

jakab milán

13. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

országos döntő

pintér szabolcs

19. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

országos döntő

WatzekLuca

32. hely

Hevesy György Országos Kémiaverseny

megyei forduló

szántó tamás

3. hely

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti verseny

megyei forduló

lernyei marcell

4. hely

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti verseny

megyei forduló

szűcs dominika

13. hely

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti verseny

megyei forduló

kaczmarczyk julianna

11. hely

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti verseny

megyei forduló

siska enikő

12. hely

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti verseny

megyei forduló

jurák bence

18. hely

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti verseny

megyei forduló

reincz balács, reincz dominika

21. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

rietling mercédesz

12. hely

Országos Kvalitás Matematika Verseny

Csányi Milán

8. hely

Országos Kvalitás Matematika Verseny

kovács péter

9. hely

Országos Kvalitás Matematika Verseny

Földezsán Fanni

1. hely

Mozaik Matematika Verseny

Országos döntő

Izsáki anna

9. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

grinácz apolka cicelle

8. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

marek vince

16. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

szánthó tamás

3. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

bálint domonkos

11. hely

Gordiusz Matematika Tesztverseny

megyei forduló

pintér szabolcs

3. hely

Gordiusz Matematika Tesztverseny

megyei forduló

virágostóth krisztián

6. hely

Gordiusz Matematika Tesztverseny

megyei forduló

szűcs bernadett

4. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

grinácz apolka cicelle

7. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

pánczél emese

13. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

szántó tamás

2. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

wild andrás

12. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

dancs tamás

16. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

héjja márton

3. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

árendáskitti

9. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

erősálmos

12. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

mechler anett

3. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

tóth mihály

7. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

pintér szabolcs

8. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

szabó zita

14. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny megyei döntő

iván veronika, izsáki anna, horváth borbála, kecskeméti zoltán

8. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny megyei döntő

bakics dorina, végh mátyás, makovics eszter, rimaszéki ágnes

10. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny megyei döntő

wild jános, vágó lászló, kárász márton, czúth dávid

15. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny megyei döntő

marek dominika, kopits júlia, csapó judit, segyevi szófia

3. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny megyei döntő

pudleiner kristóf, kolozsi péter, szántó zsombor, lernyei marcell

15. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny megyei döntő

sarkantyús donát, ujvári dániel, székely krisztián, marek vince

7. hely

Bólyai János Matematika Csapatverseny megyei döntő

ámon tamás, szántó tamás, dancs tamás, fenyves krisztián

7. hely

Speil und Gewinn Országos német nyelvi levelezős verseny

Patakafalvy Rebeka

2. hely

Speil und Gewinn Országos német nyelvi levelezős verseny

Török rebeka

3. hely

TIT Földrajz –Földtan Verseny

Lukács Amanda, Péter Vilmos

6. hely

Teleki Pál földrajz-földtan verseny

megyei forduló

Ódor Csillag Anna

2. hely

Teleki Pál földrajz-földtan verseny

megyei forduló

szántóTamás

3. hely

Európai Uniós Vándortarisznya Vetélkedő

Ámon Tamás, Borz György, Heitchy András, Szántó Tamás

3. hely

Komárom-Esztergom Megyei Művészeti Iskolák Kamarazene Fesztiválja

Vas Fruzsina, Fenyves Krisztián

Bronz minősítés

Éneklő Ifjúság Országos Minősítő Kórusverseny

Iskolánk énekkara

Ezüst minősítés

VIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

Kétzongorás kategória

fenyves krisztián

(RÓZSÁR BRIGITTA)

3. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

Molnár kamilla

1. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

Zichy emese

2. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

Czakó Ágnes, Tókos zsuzsanna, Ollé tamara, seres mária

2. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

bakics dorina, fritz janka, dévényi júlia, müller dorottya, makovics eszter, kéner dominika,rimaszéki ágnes,schubert anna, fehér anna, homoremese

3. hely

Eszterlánc népdaléneklési verseny

zichy emese

1. hely

Eszterlánc népdaléneklési verseny

molnár kamilla

2. hely

Eszterlánc népdaléneklési verseny

müller dorottya

2. hely

Füstmentes osztályok verseny

megyei forduló

8.A OSZTÁLY (HOLLÓNÉSOPRONI JULIANNA)

1. hely

Füstmentes osztályok verseny

megyei forduló

7.B osztály (csépleő cecília)

2. hely

A sportversenyek eredményei

Diákolimpia –Röplabda megyei döntő

lánycsapat

4. hely

Sakk Diákolimpia megyei forduló

grinácz aba sámuel

4. hely

Kék Duna Rádió Kupa – Birkózás

Brilla Gergő

2. hely

Nemzetközi birkózóverseny

Brilla Gergő

1., 3.és 4. hely

Megyei Mezei Futóverseny

Grinácz Aba Sámuel

2. hely

Megyei Mezei Futóverseny

Grinácz Aba Sámuel, Gajdán Márton, Körmöndi Máté, Alekszandrova Sándor, Érdy Nándor

4. hely

Megyei Tájfutás

Pokosnyik Dávid

2. hely

XXI. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

fiúcsapat

2. hely

XXI. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

lánycsapat

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

orbán anna

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

orbán anna

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

orbán anna

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

orbán anna

2. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

orbán anna

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

györgy adrienn

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

györgy adrienn

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

györgy adrienn

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

györgy adrienn

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

kovács sára

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

kovács sára

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

kovács sára

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

illés bence

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

illés bence

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

kántor soma

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

grinácz aba sámuel

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

grinácz aba sámuel

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

grinácz aba sámuel

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

grinácz aba sámuel

3. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

farkas blanka

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

farkas blanka

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

farkas blanka

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

gál anna

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

körmendi máté

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

hertlikpéter

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

hertlikpéter

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

hertlikpéter

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

hertlikpéter

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

ujvári fanni

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

ujvári fanni

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

füzék zsófia

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

ámon tamás

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

malinkódávid

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

heutschy andrás

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

farkas mátyás

1. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

dés nikolett

3. hely

Városi úszóverseny/50m hát

négyesi noémi

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

wild zsófia

1. hely

Városi úszóverseny/50m hát

wild zsófia

2. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

wild zsófia

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

bádi benedek

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

gál andor

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

gál andor

3. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

gál andor

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

pausz tamás

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

pausz tamás

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

pausz tamás

1. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

pausz tamás

1. hely

Városi úszóverseny/50m mell

bádé emese

3. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

sasvári mátyás

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

patócs boglárka

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

fritz janka

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

mikesi tamás

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

érdy nóra

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

Bádi benedek

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

bádé emese

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

Érdy Márton

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

gál anna

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

sasvári mátyás

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

patolcs boglárka

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

illés bence

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

fritz janka

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

györgy adrienn

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

kovács sára

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

kovács sára

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

ujvári fanni

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

ujvári fanni

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

malinkó dávid

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

györgy adrienn

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

ámon tamás

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

illés bence

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

füzék zsófia

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

pausz tamás

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

pausz tamás

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

gál andor

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

orbán anna

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

200m vegyes

orbán anna

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

4x50m gyors

bádéemese, patócs boglárka, előd nikolett, stámusz blanka

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

4x50m gyors

négyesi natális, füzék zsófia, fritz janka, ujvári fanni

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

6x50m gyors

gál anna, farkas blanka, antalics petra, pánczél emese, barna sára, zakariás rebeka,

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

6x50m gyors

hertlikpéter, hidász péter, gojdármárton, ujvári dániel, körmendy máté, török viktor

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

6x50m gyors

kovács sára, györgy adrienn, orosz katalin, greiner fanni, zakariás rebeka, meszes fanni

1. hely

Országos KIDS – Úszóverseny 50m mell

Farkas virág

2. hely

Országos KIDS – Úszóverseny 50m hát

pausz tamás

2. hely

Országos KIDS – Úszóverseny 100m vegyes

pausz tamás

3. hely

Országos KIDS – Úszóverseny50m hát

orbán anna

2. hely

Országos KIDS – Úszóverseny 100m vegyes

orbán anna

2. hely

Országos KIDS – Úszóverseny 100m mell

orbán anna

3. hely

Országos KIDS – Úszóverseny

4x100m gyorsváltó

hidász péter, mikesi tamás, farkas mátyás, ujvári dániel

 

Országos KIDS – Úszóverseny

4x100m gyorsváltó

gál anna, kovács sára, antalics petra, farkas blanka

3. hely

Országos KIDS – Úszóverseny

4x100m gyorsváltó

orbán anna, gálicz anikó, szabó dóra, hoffart karina

2. hely

Országos KIDS – Úszóverseny

4x100m gyorsváltó

farkas virág, györgy adrienn, füzék zsófia, ujvári fanni

3. hely

Országos KIDS Kosárlabda Kupa

Ámon tamás, chalupa máté, dinnyésdániel, illés bence, kósa bertold, malinkódávid, pintér ádám, pausz tamás, pándipatrik, székely dávid, wágner edvin

5. hely

Torna Diákolimpia megyei döntő 2009

FINDT VIKTÓRIA, MÜLLER DOROTTYA, BAKA MERCÉDESZ, TARGUBA ZITA, TARGUBA DANA, MAKOVICS ESZTER

 

3. hely

Torna Diákolimpia megyei döntő 2009

NAGY DÓRA, MAJOROS VIKTÓRIA, KOVÁCS FANNI, OROSZ KATALIN, MOLNÁR KLÁRA, PÉNTEK PANKA,

3. hely

Torna Diákolimpia megyei döntő 2009

OROSZ BÁLINT , NÁNDORI

DONÁT, TORONYI ÁKOS, MURÁNYI DÁNIEL, SZÉKELY GELLÉRT, BARTHA MÁRK,

 

3. hely

A Magyar Köztaársaság jó tanulója – jó sportolója

Makovics roxána

A Magyar Köztaársaság jó tanulója – jó sportolója 2009 díj

VERSENYEREDMÉNYEK 2010

Országos Novellaíró verseny a Novella éve alkalmából Mikszáth Kálmán és Fáy András tiszteletére

Iván zsuzsanna

dicséret

Szép Magyar Beszéd

megyei forduló

szilágyi péter

2. hely

Szép Magyar Beszéd

megyei forduló

kovács tamara

3. hely

Édes anyanyelvünk

megyei forduló

kovács tamara

2. hely

Városi Irodalmi, műveltségi, nyelvi vetélkedő

Végh Mátyás, Müller Dorottya, Rimaszéki Ágnes, makovics eszter

3. hely

Országos Levelezős Tolkien Verseny

Csapatverseny

Jászberényi Marcell, HegedűsVeronika, Kecskés Lehel, Hidász Botond

3. hely

Országos Levelezős Tolkien Verseny

Szuperdöntő

hidász botond

2. hely

Városi Szavalóverseny a vers ünnepén

Ledrényi Lea

1. hely

Városi Szavalóverseny a vers ünnepén

Unghi cecília

2. hely

Városi Szavalóverseny a vers ünnepén

szilágyi anna

3. hely

Eötvös napok Dorogon – Szavalóverseny

Ódor Csillag Anna

2. hely

Eötvös napok Dorogon – Szavalóverseny

Bélafi szilárd

2. hely

Eötvös napok Dorogon – Német verseny

Klotz Dániel

2. hely

Eötvös napok Dorogon – Német verseny

kaczmarczyk julianna

4. hely

Eötvös napok Dorogon – Német verseny

kaczmarczyk laura

2. hely

Eötvös napok Dorogon – Német verseny

Székely Judit

8. hely

1848/49-es Történelmi Verseny

SZÁNTÓ TAMÁS, ÁMON TAMÁS, HEUTSCHY ANDRÁS, SINKÓ ÁBEL

2. hely

PPKE VJ Történelem Verseny

Barna sára,

turaikrisztina, bolodármirella, nagyvári bianka

1. hely

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti verseny

megyei forduló

antalics Petra

9. hely

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti verseny

megyei forduló

rencz noémi

14. hely

Kaán Károly Természet-és Környezetismereti verseny

megyei forduló

lernyei marcell

18. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

adamcsik bernadett

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

jakab milán

1. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

hidász botond

9. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

németh katalin

13. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

kecskés lehel

19. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

adorján fanni

15. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

megyei forduló

thier viktória

20. hely

Közös folyónk a Duna

Regionális környezetvédelmi verseny

Dancs tamás

6. hely

Közös folyónk a Duna

Regionális környezetvédelmi verseny

belányiluca

7. hely

Víz Világnapja Országos Internetes Verseny

Dancs Tamás, Kornreicht gábor

Díjat kapott.

Madarak és fák napja –városi vetélkedő

Huszár Imre, Illés Marcell, Tóth-Nyári Zalán, arató boróka

1. hely

Feichtinger Sándor Botanikai Verseny

Bakon Boglárka, Grinácz ABa Sámuel, Wágner Árpád

1. hely

Országos energetikai verseny

Iskolák közötti verseny

Garamvölgyi Ádám, Juhász Dávid, Kornreicht gábor

3. hely

Országos energetikai verseny

Országos döntő

Garamvölgyi Ádám, Juhász Dávid, Kornreicht gábor

7. hely

Tarsoly Ifjúságért Egyesület Földrajz verseny - megyei forduló

Ódor Csiallag anna, Fenyves Krisztián, Szántó Tamás

5. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

Lőrinc áron

2. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

pap afrodité

3. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

grinácz apolkacicelle

4. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

pék klaudia

7. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

Szántó tamás

2. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

pintérszabolcs

6. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

Laky Richard

12. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

túri márió

12. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

berecz balázs

14. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

héjja márton

14. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

molnár maja

7. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

misznéder krisztina

10. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

wild jános

12. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

hajzer zsófia

12. hely

Kenguru Matematika verseny

megyei forduló

mészáros jános

15. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

lernyei marcell

11. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

grinácz apolka cicelle

14. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

szántó tamás

4. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

bálint márton

4. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

Pintér Szabolcs, Mechler anett, Tóth Mihály

2. hely

Gordiusz Matematika Tesztverseny

megyei forduló

Pintér Szabolcs

1. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

Bordi Henriett

9. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

velmovszky dóra

19. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

tőkei helga

20. hely

Magyar Vöröskereszt Verseny

megyei döntő

rencz balázs, rencz noémi, horváth luca, lernyei marcell, mikesy tamás

1. hely

Magyar Vöröskereszt Verseny

megyei döntő

pap mónika, turi anna, kozlik ivett, lengyel viktória, hegyi lotti

1. hely

Magyar Vöröskereszt Verseny

országos döntő

rencz balázs, rencz noémi, horváth luca, lernyei marcell, mikesy tamás

15. hely

Magyar Vöröskereszt Verseny

országos döntő

pap mónika, turi anna, kozlik ivett, lengyel viktória, hegyi lotti

17. hely

Német OÁTV megyei döntő

Kaczmarczyk julianna

4. hely

Német OÁTV megyei döntő

visz patrícia

5. hely

Német OÁTV megyei döntő

Kaczmarczyk laura

6. hely

Német OÁTV megyei döntő

székely judit

8. hely

Német OÁTV megyei döntő

vereckei kata

9. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

keil eszter, visz dorina, faragó bálint, molnáralexandra, molnár csanád, sárhegyi tamara, jung sára, dévényi júlia, homor emese, reintz gréta, németh bettina

1. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

hengán kamilla

2. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

dohikincső

1. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

ódor csillag anna

2. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

watzekluca

3. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

kanizsai dorottyA

5. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

kollár dóra, fülöpantónia, gajó dorottya, dohi kincső, horváth dalma, lupu izabella, bégányi dorottya

1. hely

Eszterlánc népdaléneklési verseny

Zicchy emese

1. hely

Eszterlánc népdaléneklési verseny

dévényi sára

2. hely

Éneklő Ifjúság Országos Minősítő Kórusverseny

iskolai énekkar – vereckei attila tanár úr vezényletével

Arany minősítés, aranydiplomával

Városi Kresz Vetélkedő

általános iskola 4. osztály

1. hely

A sportversenyek eredményei

Torna Diákolimpia megyei döntő 2010

egyéni összetett kategória

TARGUBA DANA

2. hely

Torna Diákolimpia megyei döntő 2010

TARGUBA DANA, MÜLLER DOROTTYA, FINDT VIKTÓRIA, MAKOVICS ESZTER, MAKOVICS BIANKA, SPEIER FLÓRA

2. hely

Duatlon Diákolimpiai Komárom-Esztergom megyei döntő

Érdy Nándor

1. hely

Duatlon Diákolimpiai Komárom-Esztergom megyei döntő

gojdár márton

4. hely

Diákolimpia – Atlétika megyei döntő

Magasugrás

BOHONY IVETT, CSÁNYI BARBARA, MÉSZÁROS ESZTER , MIHÁLYI JOHANNA, VAS FRUZSINA

3. hely

Diákolimpia – Atlétika megyei döntő

Magasugrás

PATOS BENJAMIN, BARTHA MÁRK,ALEKSZANDROVA SÁNDOR, ÉRDY NÁNDOR

3. hely

Diákolimpia – Atlétika megyei döntő

Magasugrás

ERŐS ÁLMOS, FARAGÓ BENCE, HENGÁN KOLOS, PAUSZ TAMÁS, SZABÓ-RÁCZ JÁNOS

3. hely

Diákolimpia – Atlétika megyei döntő

Kislabdahajítás

BARTHA MÁRK,J URÁK BENCE, TORONYI ÁKOS, UJVÁRI DÁNIEL

4. hely

Országos Evezős Diákolimpia

IV. korcsoport, egypárevezős kategória

szlovák rajmund

1. hely, diákolimpiai bajnok

Országos Evezős Diákolimpia

V. korcsoport kétpárevezős kategória

Erős Ábel, Szlovák bence

5. hely

Országos Evezős Diákolimpia

V. korcsoport kétpárevezős kategória

sarlós rebeka, nagy péter

5. hely

Sportlövő Diákolimpia

PETŐCZ DÁVID

1. hely

Diákolimpia – Mezei futás

megyei döntő, egyéni kategória

Érdy Nándor

1. hely

Diákolimpia – Mezei futás

megyei döntő, egyéni kategória

hertlikpéter

7. hely

Diákolimpia – Mezei futás

megyei döntő, csapatverseny

Érdy nándor, hertlik péter, alekszandrov sándor, körmöndi máté, gojdár márton

1. hely

Diákolimpia – Mezei futás

megyei döntő, egyéni kategória

stámusz blanka

6. hely

Diákolimpia – Mezei futás

megyei döntő, egyéni kategória

bádé emese

9. hely

Diákolimpia – Mezei futás

megyei döntő, csapatverseny

bádé emese, stámusz blanka, előd nikolett, mudrák sára

2. hely

Diákolimpia – Mezei futás

megyei döntő, egyéni kategória

kovács sára

8. hely

Diákolimpia – Mezei futás

megyei döntő, csapatverseny

kovács sára, olaszí luca, ujvári fanni, meszes dorottya, vass fruzsina

5. hely

Diákolimpia – Mezei futás

megyei döntő, csapatverseny

grinácz aba sámuel, chalupa máté, patos benjamin, toronyi ákos, walch bence

6. hely

Városi középiskolás kosárlabda dobógála

Hengán Kolos, Horváth Dorottya, pausz tamás, Sándor Attila, Wágner edvin

4. hely

Diákolimpia országos döntő- Floorball-unihoki

Bolodár mirella, erős csenge, hegedűs mária, ispán adél, solcan tekla, süttő rita

6. hely

Diákolimpia országos döntő – Mezei futás, csapatverseny

Érdy nándor, hertlik péter, alekszandrov sándor, körmöndi máté, gojdár márton

13. hely

KIDS kosárlabda, kézilabda kupa

KÓSA BERTOLD, LŐRINCZI ÁRON, PAUSZ TAMÁS, PINTÉR ÁDÁM, SZÉKELY DÁVID, WÁGNER EDVIN

 

5-6. hely

KIDS kosárlabda, kézilabda kupa

BUNA KITTI, CSOMOR JUDIT, HORVÁTH DOROTTYA, MORVAI VIKTÓRIA, NYILAS ALETTA, SZTRAPATI ADRIENN, UJLAKI KATALIN

10-12. hely

Országos Diákolimpia Úszás

200m vegyes

ORBÁN ANNA

5. hely

Országos Diákolimpia Úszás

ÉRDY NÁNDOR

5. hely

KIDS Országos úszóverseny

50m mell

orbán anna

2. hely

KIDS Országos úszóverseny

50m hát

orbán anna

2. hely

KIDS Országos úszóverseny

50m mell

érdy nándor

3. hely

KIDS Országos úszóverseny

50m gyors

érdy nándor

3. hely

KIDS Országos úszóverseny

50m mell

hertlikpéter

2. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

Rékos blanka

1. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

sárközi emília

4. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

kovács adorján

5. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

patta bence

8. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

szalkai-tóth csaba

15. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

lengyel ábel

17. hely

Városi úszóverseny/50m hát

rákos panka

1. hely

Városi úszóverseny/50m hát

kovács adorján

6. hely

Városi úszóverseny/50m hát

dér ádám

8. hely

Városi úszóverseny/50m hát

lengyel ábel

9. hely

Városi úszóverseny/50m mell

patta bence

10. hely

Városi úszóverseny/50m mell

szalkai-tóth csaba

17. hely

Városi úszóverseny/50m mell

rákosi panka

1. hely

Városi úszóverseny/50m mell

kósa flóra

4. hely

Városi úszóverseny/50m mell

sárközi emília

6. hely

Városi úszóverseny/50m mell

láng eszter

9. hely

Városi úszóverseny/50m mell

dér ádám

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

kovács adorján

5. hely

Városi úszóverseny/50m mell

koma csanád

8. hely

Városi úszóverseny/50m mell

lengyel ábel

10. hely

Városi úszóverseny/50m mell

patta bence

11. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

szalkai-tóth enikő

1. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

wild zsófia

2. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

párkány réka

3. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

mezei klaudia

4. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

szenczi nikolett

5. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

nagy dorottya

6. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

lázárnoémi

7. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

dér nikolett

10. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

négyesi noémi

12. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

szentgyörgyi fruzsina

18. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

sebestyén richárd

14. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

putz tamás

16. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

hertelendy balázs

18. hely

Városi úszóverseny/50m hát

szalkai-tóth enikő

1. hely

Városi úszóverseny/50m hát

mezei klaudia

2. hely

Városi úszóverseny/50m hát

wild zsófia

3. hely

Városi úszóverseny/50m hát

párkány réka

4. hely

Városi úszóverseny/50m hát

dér nikolett

5. hely

Városi úszóverseny/50m hát

szenczi nikolett

6. hely

Városi úszóverseny/50m hát

négyesi noémi

9. hely

Városi úszóverseny/50m hát

horváth gál hanna

16. hely

Városi úszóverseny/50m hát

szentgyörgyi fruzsina

17. hely

Városi úszóverseny/50m hát

kecskeméti zoltán

6. hely

Városi úszóverseny/50m hát

hertelendy andrás

9. hely

Városi úszóverseny/50m hát

putz tamás

10. hely

Városi úszóverseny/50m hát

eőry andrás

12. hely

Városi úszóverseny/50m hát

sebestyén richárd

13. hely

Városi úszóverseny/50m mell

WILD ZSÓFIA

1. hely

Városi úszóverseny/50m mell

BALASSI SÁRA

2. hely

Városi úszóverseny/50m mell

PÁRKÁNY RÉKA

3. hely

Városi úszóverseny/50m mell

.SZALKAI- TÓTH ENIIKŐ

4. hely

Városi úszóverseny/50m mell

SZENTGYÖRGYI FRUZSINA

18. hely

Városi úszóverseny/50m mell

HERTELENDY ANDRÁS

10. hely

Városi úszóverseny/50m mell

ARANYOSSY TAMÁS

14. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

PATÓCS BOGLÁRKA

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

.FARKAS BLANKA

5. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

STÁMUSZ BLANKA

6. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

BARNA SÁRA

9. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

FÜLÖP LUCA;

4. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

BENCZE ATTILA

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

FEJES MARCELL

9. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

ERŐS AMBRUS

16. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

GÓ LÁSZLÓ

18. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

ROZSÁR BÁLINT

20. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

PATÓCS BOGLÁRKA

1. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

BARNA SÁRA

2. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

BÁDÉ EMESE

3. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

FARKAS BLANKA;

6. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

STÁMUSZ BLANKA

7. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

KRATOCHWILL DÓRA

10. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

FÜLÖP LUCA

4. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

ELŐD NIKOLETT

7. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

GÓ LÁSZLÓ

4. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

HUSZÁR IMRE MÁRTON

5. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

ROZSÁR BÁLINT

9. hely

Városi úszóverseny/50m gyors

MÉSZÁROS JÁNOS

10. hely

Városi úszóverseny/100m hát

STÁMUSZ BLANKA

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

BARNA SÁRA

6. hely

Városi úszóverseny/100m hát

KRATOCHWILL DÓRA

7. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

PATÓCS BOGLÁRKA

1. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

FARKAS BLANKA

5. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

BÁDÉ EMESE

6. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

STÁMUSZ BLANKA

8. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

BARNA SÁRA;

9. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

KRATOCHWILL DÓRA

10. hely

Városi úszóverseny/50m pillangó

MERÉSZ PATRIK

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

KOVÁCS SÁRA

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

GÁL ANNA

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

HIDÁSZ RÉKA

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

ANTALICS PETRA

8. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

PÁNCZÉL EMESE

9. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

KAPOSVÁRI ESZTER

10. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

ÉRDY NÁNDOR

4. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

GRINÁCZ ABA SÁMUEL

5. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

HERTLIK PÉTER

6. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

GOJDÁRMÁRTON;

7. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

UJRI DÁNIEL

9. hely

Városi úszóverseny/100m hát

KOVÁCS SÁRA

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

GÁL ANNA

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

HIDÁSZ RÉKA

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

ANTALICS PETRA

5. hely

Városi úszóverseny/100m hát

PÁNCZÉL EMESE

8. hely

Városi úszóverseny/100m hát

GRINÁCZ ABA SÁMUEL

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

.ÉRDY NÁNDOR

4. hely

Városi úszóverseny/100m hát

HERTLIK PÉTER

5. hely

Városi úszóverseny/100m hát

GOJDÁR MÁRTON

6. hely

Városi úszóverseny/100m hát

ANTALICS PETRA

4. hely

Városi úszóverseny/100m hát

PÁNCZÉL EMESE

5. hely

Városi úszóverseny/100m hát

KAPOSVÁRI ESZTER

8. hely

Városi úszóverseny/100m mell

Kovács Sára

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

GÁL ANNA

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

FARKAS MÁTYÁS

1. hely

Városi úszóverseny/100m mell

HERTLIK PÉTER

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

ÉRDY NÁNDOR

4. hely

Városi úszóverseny/100m mell

GOJDÁR MÁRTON

5. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

KOVÁCS SÁRA

1. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

GRINÁCZ ABA SÁMUEL

4. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

GOJDÁR MÁRTON

5. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

ORBÁN ANNA

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

GYÖRGY ADRIENN

6. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

FRITZ JANKA

2. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

NÉGYESI NATÁLIA

3. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

PAUSZ TAMÁS

1. hely

Városi úszóverseny/100m gyors

GRINÁCZ SÁNDOR

5. hely

Városi úszóverseny/100m hát

ORBÁN ANNA

2. hely

Városi úszóverseny/100m hát

GYÖRGY ADRIENN

3. hely

Városi úszóverseny/100m hát

FÜZÉK ZSÓFIA

4. hely

Városi úszóverseny/100m hát

PAUSZ TAMÁS

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

GRINÁCZ SÁNDOR

4. hely

Városi úszóverseny/100m hát

ORBÁN ANNA

1. hely

Városi úszóverseny/100m hát

PAUSZ TAMÁS

2. hely

Városi úszóverseny/100m mell

TASI ZOLTÁN

3. hely

Városi úszóverseny/100m mell

MÉSZÁROS TAMÁS

4. hely

Városi úszóverseny/100m mell

TÚRI MÁRIÓ

6. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

ORBÁN ANNA

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

GYÖRGY ADRIENN

5. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

PAUSZ TAMÁS

2. hely

Városi úszóverseny/100m pillangó

GRINÁCZ SÁNDOR

4. hely

Városi úszóverseny/200m vegyes

ORBÁN ANNA

1. hely

Városi úszóverseny/100m vegyes

PAUSZ TAMÁS

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m gyors

SZALKAI- TÓTH ENIIKŐ

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m hát

SZALKAI- TÓTH ENIIKŐ

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

WILD ZSÓFIA

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m hát

WILD ZSÓFIA

4. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m mell

PÁRKÁNYI RÉKA

4. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

50m gyors

PÁRKÁNYI RÉKA

4. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

4x50 m váltó

SZALKAI-TÓTH ENIKŐ; WILD ZSÓFIA, PÁRKÁNYI RÉKA ÉS SZENCZI NIKOLETT

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100 m pillangó

MERÉSZ PATRIK

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

4x50 m gyors

ERŐS AMBRUS, FEJES MARCELL, VÁGÓ LÁSZLÓ, ROZSÁR BÁLINT

2.hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m gyors

HIDÁSZ RÉKA

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

HIDÁSZ RÉKA

3. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő 100m mell

FARKAS MÁTYÁS

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

KOVÁCS SÁRA

2. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m mell

GÁL ANNA

3.hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100m hát

GÁL ANDOR

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

100 m pillangó

PAUSZ TAMÁS

1. hely

Diákolimpia – Úszás megyei döntő

6x50 m váltó

PAUSZ TAMÁS, MALINKÓ DÁVID, GÁL ANDOR,GRINÁCZ SÁNDOR, SZÉKELY DÁVID, PUTZ BÁLINT

2. hely

XXII. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

FIÚCSAPAT

2. hely

XXII. Kegyeleti Staféta az Aradi vértanúk tiszteletére

LÁNYCSAPAT

2. hely

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

MAKOVICS ESZTER

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

1. hely

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

SZITÁS RICHÁRD

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

2. hely

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

VÁRSZEGI BALÁZS

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

3. hely

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

KIS MERCÉDESZ

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

3. hely

Esztergom Város Önkormányzata által kiírt

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

KRATOCHVILL DÓRA, HORVÁTH KÁLMÁN, ERŐS AMBRUS, FEJES MARCELL, MERÉSZ PATRIK, MIHALOVICS FRUZSINA

„Esztergom város jó tanulója – jó sportolója” pályázat

oklevél

A Magyar Köztaársaság jó tanulója – jó sportolója

MAKOVICS ROXÁNA

A Magyar Köztaársaság jó tanulója – jó sportolója 2010 díj

VERSENYEREDMÉNYEK 2011

Szép Magyar Beszéd

megyei forduló

müller dorottya

3. hely

Szép Magyar Beszéd

megyei forduló

meszes dorottya

3. hely

Édes anyanyelvünk

megyei forduló

Bóna Katalin

1. hely

Édes anyanyelvünk

megyei forduló

kovács mónika

1. hely

Diákpoézis 2011

Iván zsuzsanna

különdíj

V. Országos Tolkien Levelezős Verseny

Csapatverseny

Vass Fruzsina, Jászberényi Marcell, Kecskés Lehel, Hidász Botond

1. hely

Történelem verseny a 1848/49-es szabadságharc és forradalom emlékére

Grinácz Apolka Cicelle, Sasvári Mátyás, Pánczél Emese, Bélafi szilárd, Flórián Nikolett

3. hely

IV. Országos Katolikus Hittan Verseny

Tamás dóra

6. hely

KPSZTI Országos Katolikus Hittan verseny

németh katalin

1. hely

Európai uniós földrajz verseny

Fenyves Krisztián, Dancs Tamás, Lernyei Marcell, Fehér Kristóf

3. hely

Kalmár László Országos Matematika Verseny megyei döntő

wild zsófia

1. hely

Kalmár László Országos Matematika Verseny megyei döntő

BUNDSCHUH NOÉ

11. hely

Kalmár László Országos Matematika Verseny megyei döntő

lernyei marcell

4. hely

Kalmár László Országos Matematika Verseny megyei döntő

kolozsi patrik

9. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

Grinácz apolka cicelle

1. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

pásztó kata

7. hely

megyei forduló

horváth ábrahám

10. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

huszár imre

14. hely

Országos Német nyelvi verseny

megyei döntő

Lernyei marcell

3. hely

Országos Német nyelvi verseny

megyei döntő

szabó gabriella

11. hely

Országos Német nyelvi verseny

megyei döntő

visz patrícia

4. hely

Országos Német nyelvi verseny

megyei döntő

kaczmarczyk Julianna

7. hely

Országos Német nyelvi verseny

megyei döntő

kovács fanny

8. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/1 kategória

kaczmarczyk laura

1. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/1 kategória

kaczmarczyk Julianna

5. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/1 kategória

klotz dániel

9. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/1 kategória

farnodi frizsina

10. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/1 kategória

szabóluca

11. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/1 kategória

vereckei kata

14. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/1 kategória

székely judit

15. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/1 kategória

dombóvári holl gábor

16. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/3 kategória

antal eszter

2. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/3 kategória

horváth dalma

10. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/3 kategória

drakoz andrea

11. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/3 kategória

pék zsanett

15. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/3 kategória

végh mária

16. hely

Mezzofonti Országos nyelvi verseny

országos döntő, B/3 kategória

kollár eszter

17. hely

Nyelvtudássaé az Egységes Európáért Alapítvány 2011. évi Országos német nyelvi vetélkedője, országos döntő

B2 nyelvvizsgával nem rendelkezők

Pék klaudia

10. hely

Nyelvtudássaé az Egységes Európáért Alapítvány 2011. évi Országos német nyelvi vetélkedője, országos döntő

B2 nyelvvizsgával rendelkezők

petrás boglárka

6. hely

Hermann Ottó Országos Biólógia Verseny megyei döntő

antalics perta

9. hely

Hermann Ottó Országos Biólógia Verseny megyei döntő

lernyei marcell

16. hely

Hermann Ottó Országos Biólógia Verseny megyei döntő

reinicz noémi

17. hely

Hermann Ottó Országos Biólógia Verseny megyei döntő

wágner árpád

8. hely

Hermann Ottó Országos Biólógia Verseny megyei döntő

sarkantyús ádám

15. hely

Hermann Ottó Országos Biólógia Verseny megyei döntő

marek vince

16. hely

Kitaibel Pál biológia verseny

Nemzetközi döntő

Ecsedi mercédesz

15. hely

Kaán Károly Természetismereti verseny

Megyei döntő

MAKOVICS ROXÁNA

22. hely

Kaán Károly Természetismereti verseny

Megyei döntő

PAP-KORONA RITA

24. hely

Kaán Károly Természetismereti verseny

Megyei döntő

REINITZ GRÉTA

25. hely

Országos Környezetvédelmi Verseny

konreich gábor

1. hely

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő

Pánczél emese

2. hely

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő

lernyei marcell

4. hely

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő

antalics petra

10. hely

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő

vass fruzsina

6. hely

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő

patos benjamin

8. hely

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő

makovics roxána

10. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

pálinkás viktória

11. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

hajzer fanni

13. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

szabó márta

18. hely

SZÉTV Egészségügyi alapismeretek országos döntő

liklívia

26. hely

Megyei Elsősegélynyújtó verseny

HIDÁSZ BOTOND, HORVÁTH DALMA, MOLNÁR KLÁRA, GÁL ANDOR, JÁSZBERÉNYI MARCELL

3. hely

Megyei Elsősegélynyújtó verseny

ANTALICS PETRA, TÓTH ESZTER, IVÁN ROZÁLIA, TOLNAI DORINA, SZABÓ NADIN

4. hely

Megyei Rajzverseny

kreitner péter

1. hely

Városi Népdaléneklési Verseny

Kopits júlia, marek dominika, érdy márta

Dicséret

Városi Népdaléneklési Verseny

kéner dominika, rimaszéki ágnes

Dicséret

Városi Népdaléneklési Verseny

neves anna

Nívó díj

Városi Népdaléneklési Verseny

müller dorottya

Nívó díj

Városi Népdaléneklési Verseny

sári gergely

Nívó díj

Városi Népdaléneklési Verseny

dévényi júlia

Nívó díj

Városi Népdaléneklési Verseny

Kanász Nikolett

Nívó díj

Városi Népdaléneklési Verseny

Ódor csillag anna

Nívó díj

Városi Népdaléneklési Verseny

müller dorottya, sári gergely, dévényi júlia,  homor emese, rimaszéki ágnes, Krajcsovszki fanni, bors eszter

Nívó díj

Városi Népdaléneklési Verseny

hengán kamilla

Kiemelt nívó díj

Városi Népdaléneklési Verseny

kollár eszter, nyilas aletta, buna kitti, gajó dorottya, bégányi dorottya, ódor csillag anna, horváth dalma, borsos rita

Kiemelt nívó díj

 

SPORTEDMÉNYEK 2011

 

Alpesi Sí-"EK" kategória Diákolimpia országos döntő

PÓNYA ZSÓFIA

3. hely

Nyílt Országos Ergométeres Bajnokság

SZLOVÁK BENCE

2. hely

Nyílt Országos Ergométeres Bajnokság

SZLOVÁK RAJMUND

7. hely

Diákolimpia 2011 Atlétika megyei döntő

400m-es futás

LAMY EMESE

1. hely

Diákolimpia 2011 Atlétika megyei döntő

200m-es futás

LAMY EMESE

2. hely

Diákolimpia 2011 Atlétika megyei döntő

4x100 méteres váltó

STRÉHLI NORBERT; PAUSZ TAMÁS; SZABÓ-RÁCZ JÁNOS , FARAGÓ BENCE

3. hely

Megyei mezei futó Diákolimpia

csapatverseny

BÁDÉ EMESE, ELŐD NIKOLETT, STÁMUSZ BLANKA, ÉRDY MÁRTA, REINITZ GRÉTA;

3. hely

Megyei mezei futó Diákolimpia

Egyéni

BÁDÉ EMESE

8. hely

Megyei mezei futó Diákolimpia

Egyéni

ELŐD NIKOLETT

9. hely

Megyei mezei futó Diákolimpia

Egyéni

STÁMUSZ BLANKA

10. hely

Megyei mezei futó Diákolimpia

Egyéni

KOVÁCS SÁRA

6. hely

Megyei mezei futó Diákolimpia

Egyéni

FARKAS LILIÁNA

3. hely

Megyei mezei futó Diákolimpia

Egyéni

ÉRDY NÁNDOR

5. hely

Megyei mezei futó Diákolimpia

csapatverseny

KOVÁCS SÁRA, GRINÁCZ APOLKA, OLASZY LUCA, MIHALOVICS FRUZSINA, THIRZER ZSÓFIA

7. hely

Megyei mezei futó Diákolimpia

csapatverseny

ÉRDY NÁNDOR, GOJDÁR MÁRTON, RENCZ BALÁZS, PARTOS ÁBRIS

7. hely

Celldömölki Nemzetközi Úszóverseny

gál andor

1 arany; 1 ezüst; 3 bronzérem

Celldömölki Nemzetközi Úszóverseny

pausz tamás

1 arany; 3 ezüst; 1 bronzérem

Celldömölki Nemzetközi Úszóverseny

wild zsófia

1 arany; 1 ezüst; 1 bronzérem

Torna Diákolimpia megyei döntő 2011

BOROS RÉKA, TÓTH KITTI, BAGI VIKTÓRIA,TÓTH VIOLETTA,NAGY EMESE, GYURIK RENÁTA

2. hely

Torna Diákolimpia megyei döntő 2011

JUHÁSZ BERNADETT, SPEIER FLÓRA, MAKOVICS BIANKA, UJVÁRI TÍMEA, BAKA MERCÉDESZ, TARGUBA ZITA

2. hely

Torna Diákolimpia megyei döntő 2011

MÜLLER DOROTTYA, HURAI REBEKA, HAJDÓK DÓRA, ADAMIK BETTINA, MUNDI ESZTER, KOVÁCS FANNI, PÉNTEK PANKA

2. hely

Torna Diákolimpia megyei döntő 2011

NAGY DÓRA, OROSZ BLANKA,    TARGUBA DANA,REINITZ GRÉTA, MAKOVICS ESZTER

3. hely

Torna Diákolimpia megyei döntő 2011

DUDOK KITTI, DOHI KINCSŐ, MOLNÁR KLÁRA, OROSZ KATALIN, ISPÁN MELINDA, DINNYÉS IZABELLA

1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 526
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 1955487

Ki olvas minket

Oldalainkat 124 vendég böngészi

Büszkeségeink