Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium

ESZTERGOM VÁROS JÓ TANULÓ-JÓ SPORTOLÓJA PÁLYÁZAT EREDMÉNYEI

Nyomtatás PDF

„ESZTERGOM VÁROS JÓ TANULÓ-JÓ SPORTOLÓJA PÁLYÁZAT EREDMÉNYEI”

KEDVES SZÜLŐK

2018. december 12-én került megrendezésre az „ESZTERGOM VÁROS JÓ TANULÓJA - JÓ SPORTOLÓJA” pályázat eredményhirdetésére. Iskolánk diákjai ismét csodálatos eredményeket értek el, ami nagy büszkeséget jelent nekünk! Ez úton szeretném megköszönni diákjainknak, a diákok szüleinek az egyesületek edzőinek és iskolánk tanárainak az áldozatos munkát, ami nélkül nem lehetett volna ezeket a csodálatos eredményeket elérni!


Bővebben...
 

RAJZPÁLYÁZAT

Nyomtatás PDF


1.díj Kovács Hanna 9 A

„Miért szeretem Esztergomot?”  címmel  hirdetett pályázatot a Laskai Osvát Antikvárium és az Esztergomi  Kőrösy  Kollégium.

Felső tagozatos kategória:   1. díj:  Tertsch Dóra  8.A

Középiskolás kategória:        1. díj:  Kovács Hanna  9.A

Könyvjutalmat kaptak: Gergely Anna 8.A, Daróczi Katalin 9.B, Vas Krisztina 9.B, Németh Lizett 9.B

Felkészítő tanár:  Vörösné Gurin Izabella

Szívből gratulálunk a szép sikerhez!

Bővebben...
 

MENZA BEFIZETÉS

Nyomtatás PDF

MENZA BEFIZETÉS

1-4. évfolyam december hóra:
2018. december 10-11. (hétfő-kedd)

Teljes áru: 8.330.- Ft/17 nap
Kedvezményes: 4.165.- Ft/17 nap

5-12. évfolyam január hóra:
2018. december 12-13. (szerda-csütörtök)

Leves+Főétel:
Teljes árú: 8.245.- Ft/17 nap
Kedvezményes: 4.125.- Ft/17 nap

Saláta+Főétel:
Teljes árú: 10.115.- Ft/17 nap
Kedvezményes: 5.060.- Ft/17 nap

Kérjük a befizetési határidők pontos betartását!

 

Úszó Megyei Diákolimpia

Nyomtatás PDF

Iskolánk idén is nagy létszámmal képviseltette magát az úszó diákolimpia megyei fordulóján, amit Tatabányán rendeztek meg. Közös busszal indultunk hajnalban, és az I-II. korcsoportosok kezdték a versenyt 9 órakor.

Eredményeink:

  • Fiala Péter 100m gyorsúszás 2. hely, 100m hátúszás 3. hely
  • Pintér Zsófia 100m mellúszás és 100m hátúszás 3. hely
  • III.kcs-os leány gyorsváltó 2. hely (Hertlik Nóra, Kemenes Fanni, Borbély Luca, Pintér Zsófia)
  • IV: kcs-os fiú gyorsváltó 2. hely (Fiala Péter, Espasa Ramon Albert, Láng Bence, Zsembery András)
  • IV: kcs-os leány gyorsváltó 2. hely (Deák Luca, Major Géda, Ocskay Flóra, Simó Anna)
  • Putz Tamás 100m gyorsúszás 3.hely, 100m hátúszás 1. hely
  • Deér Ádám 100m mellúszás 1. hely
  • Deér Nikolett 100m mellúszás 3.hely
  • Wild Zsófia 100m mellúszás és 100m hátúszás 1.hely
  • V-VI. kcs-os leány gyorsváltó 2. hely (Deér Niki, László Klaudia, Putz Hanna, Wild Zsófia)

Az első helyezést elért tanulók továbbjutnak a Diákolimpia Országos fordulójára.

Gratulálunk!

<<<Még több képet ide kattintva tekinthet meg>>>

 

Orbán Sára

felkészítő tanár

 

Védőnői szűrés

Nyomtatás PDF

2018. december 14-én pénteken a 6. B osztály védőnői szűrése lesz 8.00 órától.

Köszönettel:
Deérné Soós Helga
védőnő
 


4. oldal / 115

 

FEBRUÁR HAVI ÉTLAP

MÁRCIUS HAVI ÉTLAP

______________________________________________________

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 744
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 4650114

Ki olvas minket

Oldalainkat 192 vendég böngészi

Büszkeségeink