Címlap Faliújság

T-System székházában jártunk

Nyomtatás PDF

2019. április 9-én Budapesten jártunk, a T-System székházában, az informatika tagozatos és emelt informatikát tanuló diákjainkkal. A programban, egy 2 órás rendkívüli informatika órán vehettünk részt. A nap a T-Systems és gyakornoki munkalehetőségeinek bemutatásával indul, majd munkatársaik pályaorientációs beszélgetésekkel segítették a diákokat, érintve az érettségi után rájuk váró karrier - és továbbtanulási lehetőségeket. Találkozhattunk egy gyakornokukkal is, aki már két éve a cégnél dolgozik az egyetem mellett. Hallhattunk a 2020-ban induló
T-System Akadémiáról. A program végén két külön csoportban, egy órás interaktív játék keretében, megismerkedhettünk az új székházzal, miközben betekintést nyerhettünk egy IT terület mindennapjaiba. A játék során kiderült, ki a vezető típus a csoportban, ki az, aki csapatmunkát képes végezni, ki az, aki nem bízik még eléggé magában. Diákjaink megtapasztalhatták, hogy egy informatikai munkát lehet kellemes környezetben a tetőteraszon, vagy akár a csoportba tartozó kollégákkal együtt az épületben, esetleg otthonról végezni. A dolgozók egészségét szolgálja a futópálya, belső kert, konditerem, egészségügyi felügyelet. Ezekbe is bepillantást nyerhettünk. Az eddig is nagyon szorgalmasan tanuló informatika tagozatosok, még jobban fognak készülni ezek után az informatika pályára. Köszönjük a lehetőséget az egész csoport nevében.

Hidvégi Anikó

informatika tanár

 

 

MÁJUS HAVI ÉTLAP

JÚNIUS HAVI ÉTLAP

______________________________________________________

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 805
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 5582906

Ki olvas minket

Oldalainkat 143 vendég böngészi

Büszkeségeink