Címlap Faliújság

Beszámoló a 2018/2019. tanévi Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntőről

Nyomtatás PDF

Iskolánk tanulói ismét részt vettek egy országos versenyen, melyre a kicsit korábban megrendezett Megyei Mezei Futó Diákolimpián lehetet „meghívót” kapni. Vagyis a megyein egyéni számban az első négy, míg csapatban az első kettő került be automatikusan az Országos Bajnokság Döntőjébe.

Április 10-én indult csapatunk egy kisbusszal és egy személyautóval a verseny helyszínére, három egyéni versenyzővel és két öt fős csapattal. A megérkezést követően a rajtszámok felvétele és ellenőrzése zajlott, majd pontban délben indult a verseny a legfiatalabb korosztály a II. korcsoportos lányok futamával, ahol a táv 1,5 km volt.

 

 

Versenyzőink a következő eredményeket érték el:

Egyéniben:

Fiala Péter       29. hely,

MiszlaiMira     40. hely,

Wild Zsófia    63. hely,

Viola Maja Mária       218. hely

Borbély Luca  95. hely

Koppányi Boglárka    117. hely,

Kritzer Dorina            206. hely,

Pintér Zsófia   132. hely,

Hamvas Léda 178. hely,

Rehovics Anna           141. hely,

Simó Anna Dorka      153. hely,

Vígh Boglárka            164. hely

Az indulók számáról csak annyit, hogy volt olyan futam, ahol közel 300-an álltak rajthoz. Iskolánk tanulói eredményesen szerepeltek, hiszen itt az ország legjobb futóival kellett megmérkőzniük, úgy, hogy adott sportáguk egyiküknek sem a futás, hanem a vívás, úszás jégkorong stb. volt.

Gratulálunk az elért eredményekhez és kívánunk nekik sok szép sportsikert még választott sportágukban is, külön köszönjük a felkészítő sportági szakemberek munkáját, és a lehetőséget, hogy biztosították tanítványaik részvételét ezen a versenyen is.

 

Hajrá Esztergom, Hajrá Erzsébet!

 

Esztergom, 2019. 04. 14                                Szánthó Roland és Farkas István testnevelők

 

 

MÁJUS HAVI ÉTLAP

JÚNIUS HAVI ÉTLAP

______________________________________________________

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 805
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 5583394

Ki olvas minket

Oldalainkat 128 vendég böngészi

Büszkeségeink