Címlap Tanulóink 1994-2001 között végzettek
Nyomtatás PDF

1994-2001 között végzettek

Az Árpád-házi Szent Erzsébet Humán Egészségügyi Szakközépiskola érettségizett tanulói 2001-ig

1994. Bársonyiné Molnár Erika, IV.a osztály:

Bagala Orsolya; Bodri Szilvia, Bóna Beáta, Borbély Katalin; Czermann Bea; Deér Szilvia; Erős Rita; Fodor Tünde; Heinzmann Andrea; Jánosi Judit; Józsa Andrea; Kaluzsa Mónika; Kovács Eszter, Kőhalmi Ágnes, Lampert Renáta, Nagy Henrietta; Őlvedi Csilla; Pápa Edina; Putz Annamária; Rézműves Tímea; Rocsák Krisztina; Soós Márta; Somogyi Rita; Szakács Anetta; Vadicska Ildikó

1994. Horváth Istvánné, Iv.b osztály:

Bádi Anikó; Barina Anikó; Ciuerkiewicz Réka; Érdy Andrea, Farkas Bernadett, Gerstmajer Anita; Gerstmajer Teréz;Gondi Tímea; Győri Dóra; Horváth Anikó; Kenyó Krisztina; Kersánszky Tamás; Kiséri Beáta; Kolumbán Bence; Kostyál Márk; Meszes Márta; Mihalovics Éva; Mirejder Beatrix; Nebehaj Nikolett, Pável Zsuzsanna; Pintér Veronika; Szenczi Hajnalka; Takács Etelka; Urbanics Ágnes; UrbÁn Erzsébet; Vida Tímea; Wágner Dóra

1995. Horváthné Szlávik Katalin, IV.a osztály:

Balla Tünde; Barta Katalin; Dér Erzsébet; Fekete Judit; Gongola Erika; Hajnal Györgyi; Hock Ibolya; Jámbor Gabriella; Jamriska Mónika; Jankovics Ildikó; Jászberényi Linda; Küffer Brigitta; Kain Anna Zsuzsanna; Kertész Andrea; Kertész Zsuzsanna; Kiséri Éva; Klits Kitti; Kolozsi Annamária; Kostyál Andrea; Kovács Noémi; Lencse Rita; Lőrincz Brigitta; Nagy Gyöngyi; Pécskai Rita; Rajkai Orsolya; Sághegyi Angéla; Simon Mária; Szabó Réka; Szilágyi Réka; Szokolóczi Ilona, Szőke Erzsébet; Vas Marietta

1995. Szontagh Katalin, Iv.B osztály:

Antal Gabriella; Baumann Zita; Boda Boglárka; Détári Tímea; Dobárdi Andrea; Dubniczky Ildikó; Göndör Zsuzsanna; Grósz Marianne; Halász Tünde; Hasenberg Zsuzsa; Keil Katalin; Király Rita; Kocsis Eufrozina; Kovács Éva; Kubecz Gabriella; Lázár Roberta; Lipták Katalin; Nagy Andrea; Nagy Gabriella; Petróczi Gabriella; Rátvai Eszter; Rumpli Bernadett; Sarkadi Edina; Szabados Edina; Szvoboda Katalin; Tafferner György???; Tóth Erika; Trexler Edina; Új Andrea; Varga Bernadett

1996. Chalupa Zoltán, IV.a osztály:

Bellovits Tibor; Binder Éva; Buzdogán Zsanett; Fajcsik Szilvia; Farszki Judit; Gémes Anita; Györei Krisztina; Győrfi Orsolya; Harkály Mónika; Hesz Hajnalka; Horogh Gábor; Hosszú Krisztina; Kajtor Györgyi; Kormány Bettina; Kovács Ágnes; Mandli Noémi; Nagy Enikő; Radoychick Elvíra; Reichenbach Zsuzsa; Sági Katalin; Skerlecz Klára; Steiner Viktória; Szabó Edina; Takács Henrietta; Tatai Melinda; Őri Szilvia; Valek Zsuzsa; Zöld Eszter; Zsidek Tünde

1996. Horváthné Szlávik Katalin, IV.B osztály:

Almási Edit; Almási Éva; Bochdalovszky Ágnes; Bogye Judit; Borbényi Orsolya; FĹąri Ildikó; Harcosfalvi Szilvia; Heiligermann Zsanett; Hínel Réka; Hoffmann Renáta; Horváth Veronika; Járó Tímea; Király Melinda; Klansz Adrienn; Kovács Gabriella;Kutasi Krisztina; Lengyel Emese; Magyar Éva; Molnár Csilla; Nagy Nikoletta; Neház Eszter; Palincsár Mária; Pulai Zsuzsanna; Siristye Krisztina; Schmuck Andrea; Soós Alexandra; Suhai Tünde; Szabó Angéla; Szauer Szilvia; Szilágyi Mária, Tolnay Barbara; Tusz Katalin; Varga Ildikó

1997. Szabó Ildikó, IV.a osztály:

Balogh Bernadett; Balogh Katalin; Baráth Irén; Benke Lívia; Berta Veronika; Bodnár Ágnes; Boros Éva; Farkasdi Erika; Huszti Márta; Kántor Nóra; Kas Henrietta; Kató Laura; Kékesi Krisztina; Kiss Márta; Kopp Erzsébet; Koriblányi Brigitta; Kovács Viktor; Kránicz Henrietta; Lang Krisztina; Márton Alíz; Máté Adrienn; Mező Zsófia; Papp Hajnalka; Papp Mónika; Patő Erika; Simon Mária; Szita Brigitta; Tóth Lívia; Zimmeres Katalin

1997. Lőrincz Lívia, IV.B osztály:

Beták Bettina; Budai Valéria; Botlik Anett; Csehi Réka; Halaj Bernadett; Hartmann Andrea; Hyl Andrea; Jánosi Erika; Juhász Katalin; Kara Rozália; Kámán Mónika; Kis Enikő; Kósa Bernadett; Máthé Andrea; Mezősi Andrea; Mihály Edina; Németh Blanka; Orgován Katalin; Papp Angelika; Pap Zsuzsanna; Pálinkás Éva; Sántha Beatrix; Schilli Csilla; Sinka Renáta; Stefán Barbara; Szoboszlai Szilvia; Teiter Ágota; Vodnák Veronika; Wéber Zsófia

1998. Oszkó Károly, IV.a osztály:

Balogh Rózsa; Bihari Beatrix; Csizmadia Ilona; Drengács Zsuzsanna; Erdélyi Eszter; Glázer Virág; Herr Ágnes; Holácsik Anita; Jávorszky Marianna; Jeney Andrea; Kemenczei Kinga; Lajtos Ildikó; Mezei Eszter; Radovics Tünde; Révész Andrea; Rudolf Rita; Soós Andrea; Szabó Lili; Szendrei Edina; Szvinyuk Lilla; Ungvári Adrienn

1998. Quintz Szilvia, IV.B osztály:

Adorján Andrea; Arnold Anett; Ágoston Fejes Zsuzsanna; Bakos Adél; Czifra Ildikó; Dajka Erzsébet; Dudás Katalin; Egresi Enikő; Guth Tímea; Horváth Henrietta; Kerti Zsuzsanna; Kiss Szabolcs; Koós Ildikó; Neubauer Melinda; Pósa Ildikó; Putz Erika; Sarkantyu Adrián; Somberki Adrienn; Szabó Judit; Szakmáry Lívia; Varga Piroska; Várnai Nikoletta

1999. Hollóné Soproni Julianna, 12.A osztály:

Abai Roland; Aranyosi Zoltán; Balla Zoltán; Flugyik Gergely; Gábor Krisztián; Havasi Viktória; Holl Brigitta; Horváth Zsuzsanna; Kalmár Attila; Kipke Andrea; Kíncső Ramóna; Pataki Ivett; Paul Anikó; PistyĂşr Attila; Suhai Eszter; Tóth Vilmos; Újvári Zsolt; Ungvári Balázs; Válent Szabina 

1999. Lockerné Göndör Erzsébet, 12.B osztály:

Adolf Lívia; Bonifert Ágnes; Bulfán Henriett; Bustya Éva Olga; Csontos Mária; Dicu Alina; Dinnyés Annamária; Hidvégi Helga; Kemenczki Edina; Koczka Klára; Kovács Melinda; Kovács Judit; Markovics Kitti; MĂnok Adrienn; Németh Beatrix; Papp Judit; Páll Emese; Petrik Judit; Pirtyák Ildikó; Ritzi Szilvia; Szabados Mária; Szabó Andrea; Szabó Erika; Szentgáli Adrienn; Takács Éva; Torma Dóra; Varga Csilla; Wágner Helga

2000. Lőrincz Lívia, 12.a osztály:

Barlangi Gergő; Belkovics Krisztina; Bodor Bernadette; Boglár Tamás; Bohner András; Fülöp Zsuzsanna; Hámory Áron; Juhász Fatime; Kicsák Katalin; Kiss Erzsébet; Kollár Krisztina; Kristóf Andrea; Laczkó Tamás; Lászlóczki Ildikó; Minczér Anna; Molnár Tímea; Papp Brigitta; Sárik Anita; Silling Vera; Simon Nikoletta; Szabó Ágnes; Takács Ferenc; Trapp Ágoston; Vass Barnabás

2000. Pásztó Ildikó, 12.B osztáy:

Bajor Bettina; Bogdán Anikó; Csontos Katalin; Demeter Teréz; Fábián Borbála; Halász Judit; hidasi Nikoletta; Horváth Hajnalka; Horváth Zsuzsanna; Kollár Anna; Liber Ágnes; Mikus Valéria; Parraghy erika; Pelcz Zsuzsanna; Penyigey Manczur Marietta; Rideg Lilla; Somogyi Bernadett; Szalczinger Lilla; Szentirmai Borbála; Szikszai Ágnes; Tóth Tímea; Varga Szilvia; Velmovszky Anita

2001. Szontagh Katalin, 12.a osztály:

Bakkancsos Erika; Budavári László; Csákvári Henrietta; Földi Zsuzsanna; Fritz Bernadett; Hertlik Erzsébet; Jánosi Helga; Kara Edina; Karsai Krisztina; Kocsis Zoltán; Korpási Zsófia; Kosztolányi Katalin; Kőszeghy Anita; Lindscheidt Anita; Mundi Ramóna; Németh Eszter; Rozbora Tekla; Ulics Melánia; Urbán Adrienn; Zachár János

2001. Schön Mária, 12.B osztály:

Borsos Mária Beáta; Czifra Ibolya; Domaváry Zsanett; Drexler Eleonóra; Gyurik Brigitta; Józsy Terézia; Kazinczi Rita; Knáb Judit; Kocsis Bernadett; Koselák Tímea; Krempf Katalin; Lajos Szilvia; Marosvölgyi Noémi; Molnár Veronika; Peltzer Krisztina; Sasvári Alexandra; Tibold Nóra; Tóth Tünde; Vajda Annamária

 

 

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 523
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 1781074

Ki olvas minket

Oldalainkat 52 vendég böngészi

Büszkeségeink