Címlap Tanulóink 2002-2011 között végzettek
Nyomtatás PDF

2002-2013 között végzettek

2002. Ser Ervin, 12.a osztály:

Ablonci Judit; Becse András; Csengeri Ramóna; Egresi Beáta; Endresz Gábor György; Gall Dalma; Janoschitz Zotán; Kostyál Katalin; Kostyál Mária; Lapos Imre; Márki Katalin; Mauer Csilla; Nagy Roland; Pinterová Laura; Rajk János; Schillinger Éva; Stefanyec Kornélia; Szabó Bálint; Szekeres Izabella; Széplaki Imre; Tóth Adrienn; Varga Éva; Varga Veronika; Vasvári Erzsébet; Holicska Zita; Csontos Tibor; Kőhalmi László; Nagy Viktor

2002. Quintz Szilvia; Szontagh Katalin, 12.B osztály:

Bakos Tímea; Czebe Annamária; Englert Diana; Frank Genovéva; Györkös Adél; Hauber Szilvia; Izsó Tímea; Jancsurák Beatrix; Józsa Beáta; Kondár Zsuzsanna; Kovács Valentina; Mokán Melinda; Molnár Tünde; Nagy Katalin; Pándi Krisztina; Penyigei Manczur Szilvia; Pogány Szilvia; Schippner Zsuzsanna; Székely Eszter; Tatai Dóra; Tóth Erzsébet; Uitz Renáta; Vincze Hajnalka;

2003. Hollóné Soproni Julianna; 12.a osztály:

Balázs Adrienn; Baumstark Anita; Bihari Tímea; Budai Katalin; Csepregi Klaudia; Farkas Mariann; Farkas Szilvia; Ferbert Dorottya Gabriella; Gyurász Péter; Havasi Gergő István; Horváth Éva; Kaliskó Ágota; Kender Barbara; Labancz Norbert; Lengyel Erika; Márk Ferenc; Mászáros Ágnes; Mászáros István Károly; Minczér Ernő; Molnár Mónika; Németh Norbert; Priegl Diána Veronika; Sárik Veronika; Sebők Szabina; Szenkovics Edina; Waldinger Eszter; 

2003. Oszkó Károly; Szabó Ildikó, 12.B osztály:

Balázs Judit; Balázs Viola; Cseresnyés Kitti; Dajka Amália; Diczku Etelka; Domján Melinda; Drexler Veronika; Faith Tímea; Hatvani Bernadett; Kenyeres Erika; Kiss Brigitta; Kitreiber Katalin; Menyes Dóra; Mocsnik Márta; Morvay Daniella;Nagy Katalin; Neubrandi Nikoletta; Rácz Zsuzsanna; Shalk Edit; Szabó Emese Hajnalka; Tácsik Zsófia; Tóth Katalin; Vakán Rita;

2003. Pásztó Ildikó Esti tagozat:

Juhász Lajosné Fodor Mária; Kósa Mihály; Kosznouszky Jánosné Faragó Szilvia; Lohner Beatrix Gabriella; Pencz Mihályné Kenyeres Márta; Sárik András; Szőnyiné Schuszter Valéria; Szekeresné Nasztopulosz Klára; Vargáné Lix Valéria

2004. Veszterné Nagy Zsuzsanna 12.a osztály:

Bakon Tamás; Bercsényi Dániel; Boglár Ádám; Czebe Csaba; Cserhalmi Szilvia Magdolna; Erős Csongor Miklós; Farkas Csilla; Goldner Adrienn; Gremsperger Zsuzsanna; Halomi Adrienn; Holló Eszter; Jung Melinda; Kontics Nikolett; Kovács Boglárka; Kovács Krisztián; Nagy Klaudia; Pap Marianna, Priegl Balázs; Pataki Viktor; Ritzl Gabriella; Salzinger Csaba; Szabó Enikő; Szőke Mónika; Viszkok Petronella; Watzek Emerencia; Wolf Berta;

2004. Pásztó Ildikó; Schön Mária, 12.b osztály:

Bányai Réka Izabella; Benkova Melinda; Benkovics Ilona; Bukovina Zsuzsanna Zsanett; Császár Lilla Edit; Eichardt Ágnes Kitt; Gonda Zsófia; Győri Nikolett; Hideg Tibor; Horváth Andrea Anikó; Kacsári Anett; Kádas Andrea Viktória; Kis Tímea Erika; Kiss Bernadett Márta; Kiszely Tímea Sarolta; Kolits Anna; Kolozsi Ilona; Kőrösi Blanka Júlia; Kucsera Éva; Lehner Mónika; Márton Beáta; Nagy Bernadett; Pálmai Szilvia; Papp Linda; Papp Mónika; Pásztor Hajnalka; Podolák Anikó Mária; Porkoláb Beáta; Rajkai Dorottya; Rideg Anna; Sebedovszki Kata; Sovány Anita; Truszka Annamária; Vince Mariann; Weiner Szilvia;

2005. Dr. Juhász Nagy Péterné, 12.a osztály:

Bakács János; Balázs Éva, Barkóczi Júlia Orsolya; Égő Áron; Fehér Attila; Fekete Ilona; Fiedler Gyula István; Gurin Vilmos; Halas Balázs; Keresztes Dániel; Kósa Tamás; Marczali Tamás; Mátyók Gergő; Mechler Ákos; Miavecz Aladár Máté; Olláry Gabriella; Orosz Róbert; Osvald Rita; Quintz György; Récsey Boglárka; Sándor Nikolett; Seebauer József; Szabó Márton; Terék Mariann

2005. Fekete Anita; Csépleő Cecília, 12.B osztály:

Barna Gabriella; Csékei Katalin; Dávid Nóra; Györkös Melinda; Hetves Bianka; Horváth Andrea; Izsó Nikolett; Jávor Szilvia; Magyar Barbara; Maksa Médea; Melisek Dóra; Merész Mária Magdolna; Mező Petra; Nagy Erika; Nebehaj Katalin; Papes Krisztina; Pócs Petra; Salkovics Ildikó; Siroki Nikolett; Sümegi Ildikó 

2006. Ser Ervin, 12.a osztály:

Básits Gábor; Borbély Enikő, Czahesz Balázs; Fazekas Réka; Fenyő Hajnalka; Gelniczki Bence; Hégli Krisztián; Kalóczkai Anna; Keresztesi Tímea; Kondár Krisztián; Meng Tamás; Nagy András; Nagy Péter; Nyers András; Petruska Zsolt; Pierer Erik; Pósa Ágnes; Stadler Balázs; Szabó Norbert Zsolt; Szepesi Márton; Tihanyi Roland; Tokodi Judit; Trexler Henrietta; Vadász Tamás;Végh Richárd; Vikukel Szénia; Waller Szandra; Wollitzer Tamás; Wollitzer Tímea

2006. Szarka Szilvia, Bálint Zsuzsanna, 12.B osztály:

Barabás Bernadett; Birosz Julika; Borszéki Annamária; Dávid Hajnalka; Dudás Viktória; Egyed Márton; Fridrich Balázs; György Zsuzsa; Habenicht Csilla; Horváth Anikó; Kiss Klaudia; Komár Andrea; Lócskai Anikó; Mikle Monika; Mózes Szabina; Nagy Réka; Návrádi Nóra; Németh Katalin; Ősz Norbert; Patkó Bence; Preska Zsuzsanna; Szíjártó Bianka; Teberi Bernadett; Teiter Zsuzsanna; Tóth Zoltán; Valek Tímea; Varga Alexandra

2006. Pásztó Ildikó, 12.c osztály:

Báthori Júlia; Csík Nóra; Fodor Ildikó; Greiner Zsófia; Hanzlik Dóra; Horváth Katalin; Kalocsai Karola; Kárpát Alexandra; Kosztolányi Anikó; Könyves Katalin; Minczér Brigitta; Molnár Anikó; Molnár Emese; Molnár Fanni; Nőveri Zsuzsanna; Péter Veronika; Varga Anikó; Watzek Borbála

2007 Galántainé Boross Márta, 12.a osztály:

Bánhidi László; Baranyai Brigitta; BĂśgĂśs Gergő; Cserős Andrea; Deák Andrea; Dencs Zoltán; Dobrai Norbert; Farkas Gábor; FĹąri Márta; Gyurics Péter; Hajdú Györgyi; Havasi Zsuzsanna; Hula Alexandra; Izsák Máté; Koller Judit; Kurcz Tamás; Liebl Péter; Lőrinc Richárd; Pati Gergely; Sáska Gyula; Spielmann Zoltán; Szemán Tímea; Székely Anita; Tokodi Eszter; Uresch Renáta; Vámos Krisztián; Várnai Erzsébet; Virágh Tímea; Vogel Norbert; 

2007 Quintz Szilvia, 12.b osztály:

Balázs Zsuzsanna; Balogh Erika; Bogdányi Erika; Bolgár Pál; Brigán Erzsébet; Dobson Bence; Erdős Attila; Fagyas Róbert; Fricz Kata; Gallina Zsanett; Gáspár Anett; Havasi Enikő; Hazai Bernadett; Hengán Kristóf; Hrubos Csilla; Husváth Márk; Kemenczik Adrienn; Kiss Brigitta; Komjáti Balázs; Kovács Adrienn; Magyar Krisztina; Menyes Marianna; Mező Judit; Nagy Emőke Orsolya; Nyári Andrea; Nyúl Péter; Pálinkás Ferenc Dániel; Schalla Brigitta; Szabó Rácz Zsanett; Wágner Judit

2007 Dobay Katalin, 12.c osztály:

Barna Anikó; Falus Dóra; Fóris Irén; Gráff Dóra; Horváth Zsófia, Isó Bernadett; Kiss Leneke Irén; Kokas Katalin; Kottler Judit; Kovács Eszter; Krébész Réka Emese; Lencsés Anita; Manhercz Szilvia; Mitter Renáta, Noszkay Fanni; Ottáva Nikolett; Pásztor Adrienn; Pátkai Júlia Éva; Révay Krisztina; Szabó Zsuzsanna; Szijjártó Márta; Takács Mariann; Tóbiás Katalin; Tóth Mónika; Valek Zsófia; Varsányi Viktória

2008 12.A Környezetvédelem Deákné Kiss Judit

Árendás Tamás, Bereczky Zsolt, Brigán József Benjámin, Cserős Bettina, Fridrich Ádám, Haydu Eszter, Herédi Andrea, Janoschek Anett, Jatyel Zsanett, Jeszenszky Beatrix, Jónás Balázs, Juhász Máté, Kóbor Alexandra, Kontics Ádám, Kosztolányi Tímea, Lévai Tamás, Lőrincz István, Miskolczi Ádám, Morvai Szandra, Nagy Krisztina, Pálfi Ákos, Porubszky Róbert, Sipos Noémi,Szirányi Ádám, Varga Ivett

2008 12. B Humán Szőke Erzsébet
(Eü.-szoc. Kommunikáció

Baráth Marietta, Blazsek Tímea, Cseh Katalin, Farda Zsanett, Farkas Julianna,Garai Kristóf, Havrancsik Katalin, HergĂŠth Krisztina, Hill Renáta, Hódi Diána, Izrael Zsuzsanna,Jakus Katalin,Kanovszky Adrienn, Kerekes Dóra, Kovács Anna, Kovácsová Kornélia, Kovácsová Krisztina, Kristóf Alexandra, Lévai Éva, Mercs Alexandra, Mészáros Krisztina, Mihalik Alexandra, Murányi Barbara, Porubszky Petra, Schuck Renáta, Sulyok Szilvia, Táncos Réka, Téglás Tímea, Zicsi Beatrix,

2008 12.C Gimnázium Meszes Judit

Alekszandrova Katalin, Akács Anna, Bacsa Szilvia, Béres Judit, Dubányi Melinda, Dubányi Szilvia, Farkasová Alexandra, Fogarasi Szilvia, Fürjes Georgina, Grimm Veronika, Jagarics Nóra, Kerekes Adél, Kócsi Anikó, Kovács Eszter, Légrádi Fruzsina, Madari Katalin, Papp Cintia, Pechó Katalin, Schmidt Noémi, Szuhi Fanni, Táborszki Ildikó, Türkis Barbara, Vanek Noémi, Varga Eszter, Varga Nikoletta, Warschitz Dalma, Wágner Katalin

2009 12.A Kérnyezetvédelem Dr.Juhász-Nagy Péterné

Balázs Barbara, Bedő Tamás, Fűr Zsolt, Gregus Tamás, Gurin Tibor, Gyaraki László, Hangya Bálint, Hidasi Ákos, Hidász Imre, Hock Tamás, Kállai Brigitta, Kedves Brigitta, Kéner Ádám, Koppel Zoltán, Ladányi Fortuna, Lapos Patrícia, Lukács Amanda, Meszes Bernadett, Palásthy Veronika, Péter Vilmos, Rábl Gabriella, Silling Viktória, Smucz Sára, Sovány Dávid, Stefanecz István, Szatmári Olivér, Szauervein Szabolcs, Szegő Márton, Szőllősi Zsuzsanna, Szűcs Bernadett, Tittmann András, Vígh Ákos 

2009 12.B H u m Á n - Veszterné Nagy Zsuzsanna
(eü.-szoc. kommunikáció


Buna Ivett, Burgermeiszter Lívia, Dobi Dominika, Dömötör Alexandra, Fábián Erika, Frűwirt Adél, Garai Anikó, Gulyás Szandra, György Nóra, Győri Adrienn, Hidász Katalin, Kálmán Viktória, Kopányi Ádám, Kornokovics Attila, Kovács-Simon Dániel, Környei Judit, Liebl Marianna, Marton Bettina, Mészár Kata M., Pálinkás Róbert, Rietling Mercédesz, Schmidt Barbara, Schmidt Viktória P., Simon Daniella, Simon Eszter, Siroki Zsanett, Somodi Nóra, Sovány Bianka, Szabó Rita, Szilágyi Ágnes, Tóth Enikő, Vajsz Edina, Varcag Bernadett, Vitek Hedvig, Willinger Kinga

2009 12.C - Gimnázium Nagy Gabriella

Bajkó Babett, Balogh Vivien, Benus Katalin, Bokros Rita, Dencs Dóra, Farkasdi Orsolya, Ferenczi Judit, Haid Ágnes, Juhász Eszter Zs., Kolinka Kitti, Kovács Emese, Kőhalmi Krisztina, Könyves Eszter, Krivinger Klaudia, Lovász Luca, Merész Diána, Mester Dóra, Rácz Ramóna, Rétlaki Réka, Süttő Ildikó, Teklovics Anita, Verbóková Zuzana 

2009 13.D osztály - Schön Mária

Babocsai Tibor, Bajtai Éva, Balla Rita, Barkóczi Ingrid, Baumann Ádám, Bayer Viktor, Bombicz Mariann, Csatlós Balázs, Deák Balázs Benedek, Eichardt Kinga, Fodor Miklós, Hack Róbert Renátó, Januska Cintia , Józsy Judit, Karkos Flóra, Kasztner Zsófia, Kindla Péter, Kiss Gabriella, Kovács Réka, Kőrösi Annamária Melinda, Láposi Dávid, Ördög Máté, Pallagi Alexandra, Quintz Barbara, Rákosi Dóra, Rónai Fanni, Sárközi Dávid, Sáros Nikolett, Smida Anita, Szekeres Blanka, Tálas Anikó, Tick Barbara

2010 12.A Környezetvédelmi szak 
Valkó Miklós


1. Bálint Hajnalka, 2. Boda Bianka, 3. Dudás-Ziegler Vivien Gabriella, 4. Éger Mónika, 5. Farsang Nikolett, 6. Ferenczi Nikolett, 7. Gál József, 8. Gere Ákos, 9. Hock Tamás, 10. Hummel Zita Krisztina, 11. Illés Dániel, 12. Ipolyi Alexandra, 13. Ipolyi Péter, 14. Juhász Petra, 15. Kócsi Petra, 16. Kondár Nóra, 17. Locher Zoltán, 18. Lukács Klaudia, 19. Magassy Erik, 20. Magula Diána, 21. Majoros Gergely, 22. Molnár Tamás, 23. Molnár Zoltán, 24. Pálfy Viktor, 25. Pálinkás Zsolt, 26. Papp Attila, 27. Studt Alexandra, 28. Szabadkai Zsófia, 29. Szabó Ádám, 30. Szabó Luca, 31. Szedő Ferenc, 32. SzegőDomokos , 33. Szente Patrik, 34. Taicht Kristóf, 35. Thier Gergely, 36. Vöröskői Eszter

2010 12.B H u m á n 
(egészségügyi-szociális - kommunikációs szak)
Eichardt Klára


1. Balla Henrietta, 2. Balogh Orsolya, 3. Berecz Zsanett, 4. Bordi Henriett, 5. Brilla Gergő, 6. Dobos Levente, 7. Esperger Fanni, 8. Estéli Szandra, 9. Fedor Adrienn, 10. Göndör Zsanett, 11. Harcsa Vivien, 12. Havasi Szilvia, 13. Héjja Boglárka, 14. Izsák Ákos K, 15. Juhász Vanessza, 16. Juhászová Monika K, 17. Juhászová Viktória K, 18. Kalster Alexandra, 19. Kandi Anett Erika, 20. Karsai Krisztina, 21. Keményová Petra K, 22. Kökény Mária Anna, 23. Kurcz Dóra, 24. Lami Vivien, 25. Lusztig Szonja, 26. Molnár Anita, 27. Pálinkás Bálint 28. Pető Adrienn, 29. Pirtyák Tünde, 30. Pokornyik Dávid, 31. Schült Andrea, 32. Spányik Renáta, 33. Szabó Zita, 34. Tőkei Helga, 35. Valkó Angelika K, 36. Velmovszky Dóra, 37. Zalavári Evelin

2010 12.C Gimnázium 
Bálint Zsuzsanna


1. Bartha Karina, 2. Berekméri Lilla, 3. Boros Mónika, 4. Bujna Kinga, 5. Csomor Renáta, 6. Dániel Mónika, 7. Daróczi Tímea, 8. Esek Roxána, 9. Fenyvesi Fanni, 10. Gálicz Anikó, 11. Garda Evelin Bianka, 12. Horváth Brigitta, 13. Jánosi Lilla, 14. Kanovszky Vivien, 15. Karikás Fanni, 16. Kottra Kitti, 17. Kovács Fanni, 18. Kovács Lilla, 19. Marlok Hanga Katalin, 20. Mészáros Kinga, 21. Micskei Brigitta, 22. Mihalik Henriett, 23. Molnár Dorka, 24. Olajos Boglárka, 25. Papp Adrienn, 26. Pápa Viktória, 27. Sabla Eszter,28. Szabó Anna Tamara, 29., Tóth Valentina, 30. Vincze Zsófia, 31. Ziegler Katalin

2010 13.D Nyelvi előkészítő osztály 
Porkisch Péter


1. Ávai Fanni, 2. Bartus Tamás, 3. Berger István, 4. Dávid Nikoletta, 5. Demján Eszter, 6. Hamar Anita, 7. Heer Anett, 8. Karnis Sándor, 9. Karsai Nikolett A., 10. Knizl János, 11. Koller Ildikó, 12. Kovács Kinga, 13. Kovács Szilvia, 14. Kovács Zsuzsanna, 15. Lernyei József, 16. Méry Diána,17. Nyitrai Ádm, 18. Peltzer Nóra, 19. Puxler Norbert, 20. Solti Balázs, 21. Szabó Adrienn, 22. Szalai Ádám, 23. Szopkó Sára, 24. Tatai Tekla, 25. Tóth-Kiss Viktória, 26. Varga Dorottya

2011 12. A – Környezetvédelmi szak

Bona Gábor Gergő

Berkes Boglárka, Dömötör Dorina,Franta Gergely,Halas Ilona,Harsányi Dóra,Horváth Attila,Horváth László,Keresztes Ádám,Kiss Virág,Koczka Fruzsina,Kovács Judit T.,Lamy Emese,Mátyók Fruzsina,Mechler Anett,Molnár Adrienn,Mudrák Áron,Oberfrank Dániel,Palásthy Máté,Papp Anett,Pásztor Krisztina,Paul Norbert,Sándor Attila,Sinkovics László,Stréhli Norbert,Szabó Noémi,Tóth Mihály,Tóth Viktória,Urbán Bettina,Urbán Petra,Walczer Patrik

 

2011 12.B – Humán szak

Rehovics  János

Bartos Fanni,Buzás Zsófia,Dohány Dorottya,Fülöp Márton,Gyenes Eszter,György Tímea,Hajzer Fanni,Hegyi Lotti,Jovánovics Renáta,Kertész Lilla,Lik Lívia,Mucsi Fanni,Nagy Dóra Klaudia,Németh Virág,Pálinkás Viktória,Pintér Szabolcs,Piri Ilona,Rezsnyik Melinda,Sárközi Ágota,Somogyi Barbara,Szabó Dóra,Szabó Johanna Ágnes,Szabó Mária Tünde,Szilágyi Péter,Szili Fanni,Szűcs Lilla,Táborita Lilla,Varga Roxána,Virágostóth Krisztián,Zeley Levente

2011 12.C – Négy osztályos gimnázium

Gergely Edit

Ármai Andrea,Fazekas Krisztina,Gábor Kitti,Huszthy Cecília,Iván Zsuzsanna,Kertész Kinga,Maczák Orsolya,Miklós Alexandra,Orbán Anna,Szabó Cintia,Szitás Henrietta,Szőcs Henrietta,Tokai Nikolett Helga,Tomek Rita,Veres Sára

2011 13.D – Nyelvi előkészítő évfolyam

Müller László

Báder Zsolt,Bádi Kinga,Bankhardt Máté,Bauer Vivien,Bocsik Attila Ferenc,Faragó Bence,Fazekas Szilvia,Fazekasová Emese, Fazekasová Silvia, Flórián Ádám,Garamvölgyi Ádám,Greguss Péter,Gyarmati Márton,Hengán Kolos,Horváth Dorottya,Hrubi Nóra,Juhász Dávid,Kara Dávid,Kicska Bálint,Kornreich Gábor,Kovács Márton,Mátrai Bettina,Mocsáry Petra,Pintér László,Rozmán Rita,Siska Diána,Stiglmayer Gréta,Szabó Írisz,Székely Árpád,Török Rebeka,Trexler Richárd,

 

 

 

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 526
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 1947277

Ki olvas minket

Oldalainkat 131 vendég böngészi

Büszkeségeink