Ki a mester két keréken országos döntőjének beszámolója
A Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság 2026. május 7. napján megrendezett „Ki a mester két keréken?” elnevezésű kerékpáros gyermekverseny területi döntője után, az Országos Balesetmegelőzési Bizottság rendezte meg a felmenő rendszerű verseny következő fordulóját Budapesten, a...
