Beszámoló a IV. korcsoportos lány Városi kosárlabda Diákolimpiáról

A Városi Kosárlabda Diákolimpiát az Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium rendezte meg 2020-02-03-án 11.00-órától az iskola Sportcsarnokában, aPetőfi Sándor Általános Iskola 7 fővel, a házigazda csapata16 fővel vett részt a tornán. Mivel csak két csapat játszott a Városi Diákolimpián ezért sorsolásra nem volt szükség. Az első negyedet a házigazda hozta 18: 14-re. A második negyed nagyon kiegyenlített játékot hozott 19:17-re ezt is a hazai csapat nyerte, de volt, hogy csak egy góllal vezetek a hazaiak. A harmadik negyedben a vendég csapat-rövidebb cserelehetősége miatt- a lendülete megtört, de el kell mondani, hogy így is komoly veszélyt jelentettek a hazai csapatra különösen a gyorsindításos helyzeteket használták ki jól. így a mérkőzés végeredménye 58:52 az Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium javára.