Diákolimpia országos döntő – úszás

Idén 2022.03.19-20-án Debrecenben rendezték az úszok országos döntőjét. Iskolánkból Perédy Nóra, Putz Hanna, Putz Máté, Simó Anna, és Szilágyi Botond jutottak a legjobbak közé. A szombati napon Putz Máté a 10. helyezést érte el a mellúszás küzdelmében. majd a lányoknál Putz Hanna ugyanebben a versenyszámban lett 12. és Simó Anna hátúszásból szerezte meg a 12. helyezést.

Vasárnap álltak rajthoz a III.-IV. korcsoport  versenyzői itt Szilágyi Botond a 10.helyezést szerezte meg és Perédy Nóra a lányoknál bravúros versenyzéssel nem csak a saját de a magasabb korcsoport mezőnyénél is a legjobb időt úszva ( 1:26   ) állhatott a dobogó legfelső fokára a 100 m-es mellúszás számában.

Köszönjük a szülők és a felkészítők segítségét !

Diákjainknak gratulálunk és további sportsikereket kívánunk!

Hasonló bejegyzések: