Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /data/d/4/d4aef5f8-8e30-4093-9462-642704553c8a/szent-erzsebet.hu/web/wp-content/plugins/page-links-to/classes/plugin.php on line 725
Iskolaváró foglalkozás – Árpád-házi Szent Erzsébet Általános Iskola

Iskolaváró foglalkozás

Február 27-én tartottuk meg iskolánk aulájában az első „Hívogat az iskola” rendezvényünket. A foglalkozást a leendő 1.osztályos tanító nénik vezették. Bemutatkozásukat segítették az alsó tagozat pedagógusai, akik az ének, tánc és kézműves foglalkozásnál vezetgették a kicsiket, velük együtt játszottak.  A délután nagyon jó hangulatban telt. A kézműveskedés során készült munkadarabokat a kicsik örömmel mutatták szüleiknek.

Köszönjük az érdeklődést! A Kedves Szülőket és Gyermekeiket a második foglalkozásra is nagy szeretettel hívjuk és várjuk, melynek időpontja: 2020.március 12. (csüt.), 16:30 óra. A helyszín ez alkalommal is iskolánk aulája lesz.

További képek megtekintése érdekében kattintson az alábbi linkre:
http://szent-erzsebet.hu/iskola/rl_gallery/iskolavaro-foglalkozas/

Hasonló bejegyzések: